Klasyka w nowej odsłonie - pomadki PureMoist Lipstick jane iredale

20.09.2013 18:10

Nowe pomadki PureMoist Lipstick od jane iredale są już dostępne w 24 zachwycających odcieniach. - Uwielbiam ten okres gdy lato zmienia się w jesień, a mój ogród i otaczający świat staje się namiętny i uwodzicielski. Mając to na uwadze, z dumą przedstawiam nasze nowe pomadki PureMoist. Nasze świeże spojrzenie na klasykę. - jane iredale

 

 

W nowych pomadkach PureMoist od Jane Iredale feeria barw zawarta w pigmentach mineralnych została połączona z odżywczymi, naturalnymi olejkami oraz owocowymi ekstraktami. Usta po nałożeniu pomadki stają się aksamitne i nasycone dojrzałymi, soczystymi kolorami, a udowodnione kojące właściwości olejku Moringa nadają im głębokiego nawilżenia. Efekt? Usta wyglądają i smakują niesamowicie.

 

 

W pomadce PureMoist znajdziemy naturalne składniki takie, jak wosk ze skórki pomarańczowej, awokado czy też olejek słonecznika. Dopieszcza one nasze usta i sprawia, że nie będzie można im się oprzeć. Dodatkowo witaminy A i C oraz ekstrakt z nasion kawy zapewnią delikatnej okolicy ust ochronę antyoksydacyjną, a owocowe, organiczne ekstrakty z granatów i jeżyn pobudzą nasze zmysły.

 

 

24 uniwersalnych odcieni pomadek ubiorze usta w głęboko nasycony kolor, a kremowa i bogata w swej formule konsystencja pomadki sprawi, iż utrzyma się na ustach przez długi czas. Dodatkowo, poręczne opakowanie pozwala na precyzyjną aplikację szminki.

 

Kluczowe składniki:

o Triiostearyl Citrate - wosk ze skórki pomarańczy - alternatywa dla substancji ropopochodnych
o Olejek Moringa - uwodornione estry olejku Moringa - najbardziej stabilny olej występujący w przyrodzie, stosowany zarówno w kuchni, jak i w kosmetyce; bogaty w kwasy tłuszczowe oraz witaminy A & C; ma właściwości lecznicze, udokumentowane już w starożytnym Egipcie

 

o Ekstrakt z ziaren kawy - działanie odżywcze i ochrona antyoksydacyjna
o Awokado i olej z nasion słonecznika - działanie odżywcze i wygładzające oraz ochrona antyoksydacyjna
o Ekstrakty z granatów i jeżyn - świeży, owocowy aromat i ochrona antyoksydacyjna

 

 

 

 

 

jane iredale
105 PLN