KOBO Professional - profesjonalny makijaż w zasięgu ręki

25.02.2011 13:46

Wszystkie miłośniczki makijażu ucieszy wiadomość, że na półki sklepów trafiła właśnie nowa linia profesjonalnych kosmetyków KOBO Professional. Produkty marki KOBO Professional gwarantują piękny efekt profesjonalnego makijażu, a niezwykłe bogactwo asortymentu i wyrazista gama kolorystyczna odpowiedzą na potrzeby każdej wymagającej klientki.

 

 

Współczesna kobieta nie wyobraża sobie wyjścia z domu bez makijażu. Odpowiedni make-up podnosi pewność siebie, podkreśla osobowość i dodaje twarzy wyrazistości. Dzięki niemu możemy uwydatnić nasze atuty, a ukryć mniej lubiane szczegóły. Z pewnością wszystkie miłośniczki makijażu znajdą w nowej linii KOBO Professional produkty odpowiadające dokładnie ich potrzebom.

 

 

KOBO Professional daje każdej kobiecie dostęp do kosmetyków zarezerwowanych dotychczas wyłącznie dla zawodowych makijażystów, którzy kupowali je przez jedynie im znane kanały dystrybucji. Teraz, dzięki marce KOBO Professional, każda klientka może nabyć profesjonalny produkt za niezwykle przystępną cenę.

 

 

Do konsumentek trafiają doskonałej jakości kosmetyki do makijażu, które charakteryzują się łatwością aplikacji i niezwykłą trwałością. Bardzo długo utrzymują się na twarzy, a dzięki nasyceniu pigmentami są bardzo wydajne - wystarczy niewielka ilość kosmetyku, aby uzyskać zdecydowany efekt.

 

Marka KOBO Professional oferuje bogatą paletę zarówno produktów, jak i kolorów. Cechą charakterystyczną wchodzącej właśnie do sklepów linii jest jej intensywna różnorodność kolorystyczna. Marka proponuje mocne, odważne barwy, których brakuje w innych ofertach na rynku. KOBO Professional wychodzi naprzeciw oczekiwaniom kobiet, które nie boją się eksperymentować z makijażem.

 

 

Po produkty marki KOBO Professional sięgną jednak nie tylko te bardziej śmiałe klientki. Mogą z nich z powodzeniem korzystać zarówno makijażyści podczas profesjonalnych sesji zdjęciowych, jak i panie, które szukają w makijażu lekkości i preferują styl klasyczny lub no make-up.


Kosmetyki KOBO Professional są produkowane w Europie, a ich stylistyka odzwierciedla trendy panujące w najważniejszych europejskich stolicach mody. Wyraziste połączenia, odważne propozycje look'ów - taka jest też pierwsza kolekcja jesienno-zimowa o nazwie CHIC, której twarzą została aktorka Kasia Zielińska.


Kolekcja ta - utrzymana w konwencji światowego trendu o nazwie Exotic - stawia akcent na kolory zieleni szmaragdowej, granatu, turkusu lagoon i koloru szafirowego w połączeniu z elegancką czernią i niezwykłym blaskiem pawich piór. Prezentuje wizerunek kobiety tajemniczej i zmysłowej, pełnej wyrafinowanego szyku i elegancji.


Kreacja makijażu powierzona została Kasi Kozłowskiej-Kołodziejskiej, cenionej w Polsce i w Europie makijażystce i stylistce z wieloletnim doświadczeniem. Jako dyrektor artystyczny Professional School of Makeup & Style KozlowskaVisage jest ona niezależnym ekspertem, czuwającym nad jakością i kolorystyką kosmetyków KOBO.


- Kosmetyki KOBO Professional najbardziej cenię za: innowacyjność, jakość produktów oraz nieograniczone możliwości tworzenia makijażu. Kosmetyki KOBO świetnie sprawdzają się zarówno w pracy przy sesjach zdjęciowych, jak i w codziennym makijażu. Jestem pewna, że polubisz je niezależnie od tego, czy będą Ci służyły zawodowo, czy też znajdą miejsce w Twojej kosmetyczce. - mówi Kasia Kozłowska-Kołodziejska.


Produkty KOBO Professional są dostępne od września 2010 roku wyłącznie w licznych Drogeriach Natura na terenie całego kraju. Świetnie przeszkolony personel kompetentnie dobierze odpowiednie kosmetyki dostosowane do potrzeb każdej klientki.


Marka zadbała również, aby konsumentki mogły samodzielnie dokonywać wyborów w zgodzie z określonymi preferencjami. W zależności od typu urody mogą wybierać produkty z symbolem słoneczka, oznaczającym kolor ciepły, gwiazdki - kolor zimny lub literą N - neutralny, który nie wpływa na kolorystykę karnacji.


Marka KOBO Professional powstała z pasji do makijażu. Jej twórcom przyświecała idea, aby profesjonalny kosmetyk był dostępny dla każdej kobiety, zarówno cenowo, jak i terytorialnie. O jakości kosmetyków KOBO zdecydowały doskonałe kompozycje składników, bardzo duży wybór pigmentów oraz wysokie walory aplikacyjne.

 

 

Te cechy, zarezerwowane dotąd tylko dla kosztownych kosmetyków, czynią tę markę wyjątkową na powszechnie dostępnym rynku drogeryjnym. Kosmetyki KOBO są pierwszą taką ofertą skierowaną nie tylko do makijażystów, ale także do wszystkich wymagających kobiet.

 

 

To odpowiedź na poszukiwanie produktów, które pozwolą wyczarować trwały i piękny makijaż - zarówno dzienny i wieczorowy, jak również fashion - zgodny z trendami kreowanymi przez europejskie stolice mody. Marka KOBO Professional otwiera drzwi do niezwykłego, barwnego świata kosmetyków profesjonalnych - świata, dostępnego dotąd dla nielicznych. Wysoka jakość składników, bogactwo odważnych kolorów i szczypta wysublimowanej prostoty opakowań - czynią KOBO wyjątkowym koktajlem dla makijażowych zmysłów. Warto ulec jego pokusie...


 

 

KOBO Professional
11,99 - 25,99 PLN