Kolekcja fryzur REF. - romantyczne boho z nowoczesną drapieżnością

13.11.2013 10:20

Marka REF. wyrosła na szwedzkich tradycjach tworzenia produktów najwyższej jakości, w czystej i czytelnej formie. Wykorzystuje naturalne składniki odżywcze, rezygnuje z parabenów i siarczanów.

 

 

Bazuje na naturalnych wyciągach roślinnych i jako jedyna marka na polskim rynku wykorzystuje w swej recepturze leczniczy olejek Kamani. W zgodzie z naturą, styliści REF. stworzyli kolekcje fryzur w minimalistycznej, bardzo kobiecej formie, przeplatując romantyczny styl boho z nowoczesną drapieżnością.

 

 

Filozofia REF.

Produkty REF. są kwintesencją skandynawskiego ducha zarówno w procesie produkcji, jak i przejrzystej surowej stylistyce. Chcąc uprościć pracę stylistom, a klientom podać jasny system rozróżniania idealnych dla nich produktów,

 

 

REF. stworzył filozofię trzech numerów. W naturalny, wręcz instynktowny sposób numery prowadzą przez krainę stylizacji, pielęgnacji i objętości wskazując siłę działania na każdym z tych wymiarów. 

 

 

REF. nieustannie buduje swoją świadomość wśród stylistów, fryzjerów i klientów na całym świecie. Na bazie doświadczeń międzynarodowych marek kosmetycznych stworzył pule produktów łączących najwyżej cenione składniki, by oferować produkty najlepsze w 100-procentowym znaczeniu tego słowa.

 

 

 

O marce REF.

REF. to szwedzka marka profesjonalnych produktów do pielęgnacji włosów. Jest wierna zasadom i tradycji kraju, gdzie się narodziła - Szwecji. Podobnie jak znane na cały świat szwedzkie marki, bazuje na filarach, na których opiera się Szwecja - solidności, bezpieczeństwie, designie i prostocie.

 

 

 

 

 

 

REF