Kolekcja Queen of Spades - współczesna królowa retro

25.08.2011 14:02

Alabastrowa cera, czerwień ust, ciemny kolor włosów i graficznie wyrysowana linia fal fryzury - to kwintesencja współczesnej kobiety retro. Klasyczny styl zawsze jest aktualny, a w połączeniu z niesymetryczną nostalgią czyni kobietę niezależną i pewną siebie następczynią Coco Chanel.

 

 

To połączenie nowatorskiej techniki ze stylem retro, który nie jest przypisany do konkretnej epoki lecz jest symbolem klasyki.

 

 

Akademia Stylizacji to team stylistów - trenerów, z jej założycielami Małgorzatą i Pawłem Babicz, na czele. Główną misją i celem Akademii nie jest nauka kopiowania, a dostarczanie narzędzi w formie lekcji technik, umożliwiających samodzielne kreowanie strzyżeń i stylizacji fryzur.

 

 

Taka forma nauki rozwija u stylistów zmysł tworzenia, wyobraźni oraz harmonię stylu. Pozwala tworzyć stylizacje podkreślające wdzięk, wyjątkowość i osobowość klientów.

 

 

W Salonie Małgorzaty Babicz w Krakowie pracują jedni z najlepszych specjalistów w swojej branży, otwarci na świat, znający najnowsze trendy, dla których praca z klientem to prawdziwa pasja.

 

 

Sesja Queen of Spades:

Fryzury: Akademia Stylizacji M. P. Babicz
Stylizacja: Paola Mai
Fotograf: Bartek Radwan
Make up: Marcin Szczepaniak

 

 

 

 

Akademia Stylizacji M.P.Babicz