Kosmetyki REF - formuła stylizacji oparta na trzech numerach

17.11.2010 13:35

Stylizacja powinna być łatwa, a znalezienie odpowiedniego produktu dla twoich włosów jeszcze łatwiejsze, dlatego marka REF stworzyła linię profesjonalnych kosmetyków do włosów, opartą na filozofii trzech numerów.

 

 

Jeśli idąc do fryzjera czujesz się przytłoczona ilością kosmetyków i nie potrafisz odczytać z ich opakowań, czy spełnią Twoje oczekiwania, REF wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom.

 

 

Teraz w prosty i przejrzysty sposób możesz rozróżnić rodzaje produktów dzięki numerom, które opisują wyjątkowy charakter każdego z nich - z jaką mocą 1. stylizuje, 2. nadaje połysk, a 3. zwiększa objętość. To proste, znajdź kod dla siebie, a numery wskażą Ci drogę!

 

 

- Ogromnym plusem kosmetyków REF są numery opisujące ich działanie. Klientki, które poznały już markę doskonale orientują się jaki kod jest dla ich włosów odpowiedni - mówi Magda Jakubowska, stylistka fryzur.

 

 

- Nie zawsze pamiętają jak nazywał się produkt, ale wiedzą doskonale czego od niego oczekują. Często same podają numer odpowiedni dla nich, np. kod 335, który oznacza kosmetyk z średnią mocą utrwalania i połysku a najwyższą objętości.

- Właśnie taką serię nadającą objętość polecam na kapryśną jesienno-zimową pogodę. Jest ona idealna dla Polek, których włosy z reguły są cienkie i delikatne, potrzebują odpowiedniego kosmetyku, który je uniesie i nada lekkości - mówi Magda Jakubowska.

 

 

REF to oparta na szwedzkiej recepturze kompletna linia do stylizacji i pielęgnacji włosów przeznaczona dla profesjonalistów i wymagających klientów. Kosmetyki REF dostępne są już w sprzedaży w wybranych salonach fryzjerskich oraz od listopada w sklepie internetowym REF Polska.

 

Produkty na zdjęciach:

REF 335 Volume szampon do włosów cienkich i delikatnych nadający objętość – ok. 56 zł
REF 335 Volume odżywka nadająca objętość do włosów cienkich i delikatnych – ok. 64 zł
REF 335 Root to Top pianka w sprayu nadająca objętość 250 ml – ok. 62 zł
REF 505 Dry Fiber Wosk gipsujący do kreatywnej stylizacji krótkich włosów – ok. 62 zł

 

 

 

 

 

REF Polska
56-64 PLN