Lash Book Nouveau Lashes - stylizacja rzęs lato/jesień 2011

14.07.2011 23:31

Masz na oku uwodzenie? Eksperci stylizacji spojrzenia podpowiadają, w jaki sposób możesz bez trudu hipnotyzować wzrok wszystkich mężczyzn. Przedstawiamy Lash Book Nouveau Lashes lato/jesień 2011, czyli kolekcję najnowszych propozycji brytyjskiej marki na profesjonalne podkreślenie oprawy oczu. Sprawdź aplikacje, które sprawią, że Twoje rzęsy będą dłuższe, grubsze, uniesione i podkręcone - z takim atutem czarowanie spojrzeniem będzie dużo łatwiejsze.

 

 

Color your lash!
Kolor kreuje i wyróżnia każdą stylizację - bez różnorodności nie jest możliwa żadna metamorfoza. Rzęsy kolorowe łączone są podczas zabiegu z klasycznie czarnymi - taka kompozycja jeszcze mocniej podkreśla efekt przedłużenia i dodaje stylizacji odważnego charakteru.

 

 

Na topie są odcienie fioletu, zieleni i pomarańczy - rzęsy mogą zostać dopasowane do koloru tęczówki lub wybrane pod kątem stylu ulubionej biżuterii. Nie musisz się obawiać efektu - jest on elegancki i dyskretny oraz sprawia, że oczy wyglądają jeszcze bardziej tajemniczo.

 

 

Day of style
Szlachetne tło dla przedłużonych rzęs może stanowić makijaż powiek w odcieniu turkusowym lub ametystowym. Błękit najlepiej koresponduje z jasną karnacją, a jego chłodny charakter sprawia, że spojrzenie wygląda na wypoczęte i nabiera blasku. Fiolet można złagodzić odcieniem brzoskwiniowym, dzięki czemu stylizacja staje się cieplejsza i bardziej miękka. Cienie nie mogą się odcinać - zawsze tworzymy efekt smoky eye.

 

 

(F)lash of the night
Nocą życie toczy się według innych reguł - nabiera intensywności i wyrazistości. Kreatywność w makijażu wieczorowym jest praktycznie nieograniczona - mocne, żywe kolory i zwracające uwagę dodatki świetnie łączą się z długimi i gęstymi rzęsami.

 

 

Wybieraj spośród trzech modnych wariantów - delikatny (cielisty cień na całą powiekę i ciemniejszy w załamaniach + gruba kreska eyelinera wzdłuż linii rzęs przedłużona dla stworzenia efektu kociego oka), energetyczny (dla zaawansowanych: tłuste farby do malowania ciała + wielobarwny brokat i pigmenty w harmonizujących kolorach) lub klasyczny (makijaż oka w kolorach złota, brązu i czerni stworzony w technice banana).

 

 

Nouveau Lashes - najważniejsze informacje
Aplikację wykonuje się precyzyjną metodą 1:1, czyli poprzez doklejanie pojedynczej rzęsy Nouveau Lashes do każdej rzęsy naturalnej. Stylizacja w żaden sposób nie ogranicza możliwości doskonałej zabawy - nie zaszkodzi jej woda, słońce czy piasek. Dzięki zabiegom uzupełniającym, które wykonuje się średnio co 3-4 tygodnie można cieszyć się spojrzeniem bogini przez dowolny czas.

 

 

Aplikację wykonasz w kilkuset miejscach w całej Polsce (lista rekomendowanych salonów), a jej cena wynosi od 300 do 550 złotych. Lash Book dostępny jest na stronie internetowej.

 

 

 

 

Biar Beauty
300 - 500 PLN