Magnetyczna Vipera - Magnetic Play Zone z godłem Jakość Roku 2013

16.10.2013 12:06

Z okazji jubileuszu 25-lecia działalności, firma Vipera Cosmetics wprowadziła w tym roku do sprzedaży szeroką pulę fascynujących kosmetyków w prekursorskim systemie - Magnetic Play Zone. Modułowy System Magnetyczny - Magnetic Play Zone w aranżacji Open Concept z produktami Premium to rewolucja na rynku kosmetyków kolorowych oraz w damskich kosmetyczkach, którą doceniono i nagrodzono godłem Jakość Roku 2013.

 

 

Jakość Roku to największy, projakościowy konkurs w Polsce. Organizowany jest co roku we współpracy z czołowymi dziennikami opiniotwórczymi: Rzeczpospolitą i Dziennikiem Gazeta Prawna oraz Polskim Centrum Badań i Certyfikacji S.A.

 

 

Kosmetyczka bez kosmetyczki

Magnetic Play Zone pozwala na kompletowanie kosmetyczki - bez kosmetyczki. To przełom na rynku kosmetyków kolorowych. Za pomocą magnesów można dowolnie komponować i kompletować kosmetyki wysokiej jakości, a także akcesoria do makijażu w dwóch orientacjach systemu Open Concept - Puzzle (pozioma paletka) i Hamster (spionizowana wieżyczka).


Magnetic Play Zone - Hamster

Magnetic Play Zone powołał do życia strefę zabawy kosmetykami kolorowymi. Spośród topowych kolorów oraz produktów stworzonych według receptur i surowców z najwyższej półki klientki w łatwy sposób mogą stworzyć własny zestaw do kompleksowego makijażu. - Innowacyjnie eleganckie kosmetyki miksują nurt nowoczesnej kreacji i stosują uważną analizę potrzeb klienteli. Oba systemy Open Concept, jako nowy, ekscytujący sposób sprzedaży detalicznej produktów kosmetycznych, zaspokoją gusta nawet najbardziej wymagających kobiet. -  powiedziała Ewa Wrzesińska, Dyrektor Marketingu firmy Vipera Cosmetics.


Magnetic Play Zone - Hamster

Hamster

Hamster czyli chomik. W tym systemie siła magnesów spina dowolną ilość produktów w spionizowanej formie. Dzięki temu systemowi, za pomocą magnesów komponujemy ulubione kolory i kosmetyki w pionowych wieżyczkach. Zestaw Hamster można rozdzielać, łączyć oraz rozsuwać, tworząc wizerunek rozwiniętego kwiatu. Wkłady produktowe są wymienne, a wierzchni człon osłania transparentne, magnetyczne wieczko ochronne.


Magnetic Play Zone - Hamster

Hamster gromadzi kosmetyki i akcesoria do makijażu w dwóch rozmiarach opakowań. Mniejsze kasetki to: Korektory, Szminki, Błyszczyki, Cienie, Róże, Linery do Powiek i Brwi, Pędzelek do Różu, mini Aplikatory do Cieni, Brwi i Ust wraz z przedłużką. Większe kasetki zawierają: Podkłady, Pudry, Lusterko, Gąbkę do Podkładu czy Puszek do Pudru.


Magnetic Play Zone - Hamster

Puzzle

Puzzle, czyli pozioma układanka. Palety Magnetic Play Zone, w sześciu różnych wielkościach, pełne kolorów i makijażowych inspiracji nie tylko do profesjonalnego makijażu, gromadzą bogactwo kosmetyków do makijażu cery, oczu, ust, a także przydatne akcesoria do makijażu. Tworzenie własnego zestawu rozpoczynamy od zakupu pustej, czworobocznej Palety Magnetycznej długotrwałego użytku. Następnie wypełniamy paletkę wybranymi produktami. W czasie użytkowania wymieniamy zużyte miseczki z kosmetykami na nowe. Wierzchnia, magnetyczna "szybka" paletki chroni produkty przed uszkodzeniem.


Magnetic Play Zone - Hamster

Produkty Puzzle są umieszczane w trzech różnych miseczkach. W małych kwadratach: Korektory, Eye/Brow Linery, Cienie, Szminki, Pędzelki do Cieni, Brwi i Ust z Przedłużką powiększającą rączkę aplikatorów. W dużych kwadratach: Podkłady, Pudry, Lusterko, Gąbka do Podkładu, Puszek do Pudru. Prostokątne miseczki zawierają: Błyszczyki, Róż i Pędzelek do Różu.


Magnetic Play Zone - Puzzle

Dlaczego Magnetic Play Zone jest taki wyjątkowy?

- Bo zmienia zasady gry. Bo pozwala tworzyć własne, dedykowane zestawy kosmetyków i kolorów zgodnie z potrzebami, trendami czy kreatywnością naszych klientek i to w maksymalnie ergonomicznej formie. Bo w magnetycznej strefie zabawy zebraliśmy topowe kolory oraz asortyment, wykonany z produktów najwyższej jakości, ale nadal w przystępnej cenie. Bo daje możliwość budowania długofalowych relacji pomiędzy marką, a klientem.


Magnetic Play Zone - Puzzle

Ponadto, Magnetic Play Zone wprowadza ład i harmonię w damskich torebkach, a także w kosmetyczkach. Dzięki walorom Magnetic Play Zone, nie tylko skompletujemy nasze ulubione i niezbędne kosmetyki, ale już nigdy nie będziemy poszukiwały pojedynczych kosmetyków czy akcesoriów do makijażu, zagubionych w gąszczu kosmetyczki czy torebki. - dodała Ewa Wrzesińska.


Magnetic Play Zone - Puzzle

Gwarancja udanego makijażu

Dzięki Magnetic Play Zone, w prosty sposób dokonamy trafnego doboru zgranych ze sobą i naszą cerą uzupełniających się produktów, które pozwolą nam ujednolicić koloryt skóry optymalnie ją upiększając. Na początek wybieramy dopasowany do naszej karnacji odcień make up'u (np. 01). Następnie dobieramy korektor o tym samym numerze (01). Dzięki temu systemowi numerycznemu mamy pewność, że sięgamy po odpowiedni odcień dla naszej cery i wybranego wcześniej make up'u.


Magnetic Play Zone - Puzzle

Uwzględniając charakter problemu, z jakim boryka się nasza cera, wybieramy rodzaj pudru (alternatywnie - dla cery wrażliwej, trądzikowej lub bezproblemowej), ale nadal sięgamy po ten sam numer koloru, co make up i korektor czyli 01. Dzięki temu systemowi numerycznemu, służącemu klarownemu dopasowaniu produktów, mamy gwarancję udanego makijażu, a tym samym perfekcyjną korektę problemów skórnych.


Magnetic Play Zone - duży mebel

Atuty systemu Magnetic Play Zone:

" zarówno Puzzle, jak i Hamster, dostarczają szerokiego wachlarza możliwości w tworzeniu indywidualnych zestawów artykułów upiększających na specjalne okazje oraz do codziennego makijażu.
" nowatorskie rozwiązania zastosowane w łączeniu pojedynczych kosmetyków w zgrabny zestaw, gwarantują bezproblemową wymianę produktów lub kolorów na inne.
" pełen asortyment produktów upiększających jest dostępny w obu wersjach Open Concept.
" z uwagi na niekwestionowane walory magnetycznych zestawów kosmetycznych, produkty personalizowane w ten właśnie sposób zyskują coraz większą popularność w świecie makijażu.
" klientka jest w stanie w prosty sposób stworzyć własny zestaw kolorystyczny, spośród szerokiej gamy wysokiej jakości produktów.


Magnetic Play Zone - mały mebel

Dzięki Magnetic Play Zone reformatorski postęp w branży kosmetyków kolorowych trwa, co przekłada się na zadowolenie konsumentek. Ponadto, rewolucyjne rozwiązania i produkty najwyższej jakości tworzone przez polskie firmy, pozwalają na promocję Polski w świecie. Obecnie Magnetic Play Zone ma swoich odbiorców i stałe klientki nie tylko w Polsce, ale także w Belgii, Grecji, Hiszpanii, Portugalii, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Rosji, Dubaju i Abu Dabi, Arabii Saudyjskiej, Omanie, Jemenie, Chile, Malezji, Singapurze, Tajlandii i innych. Ekspansja marki Vipera Cosmetics trwa.

 

 

 

 

Vipera Cosmetics
Tagi: