Małgorzata Socha ambasadorką zapachu Avon Sensuelle

10.01.2013 14:57

Aktorka, ikona mody i stylu, a przede wszystkim piękna kobieta - Małgorzata Socha - została ambasadorką zmysłowego zapachu Avon Sensuelle. Artystka jest kolejną polską gwiazdą, która dołączyła do grona znanych i cenionych osób, od lat współpracujących z firmą Avon.

 

 

Firma Avon - światowy lider na rynku kosmetycznym - od 20 lat dba o piękno kobiet. To jedna z najbardziej odpowiedzialnych społecznie firm na świecie. Z wielkim zaangażowaniem podejmuje newralgiczne problemy kobiet, takie jak rak piersi czy przemoc w rodzinie.

 

 

Avon od lat współpracuje z wieloma znanymi i lubianymi na całym świecie przedstawicielami świata filmu, muzyki czy modelingu. Od 2007 roku rolę globalnego ambasadora marki pełni światowej sławy aktorka, laureatka Oscara - Reese Witherspoon. Wśród gwiazd współpracujących z Avon są również wokalistka Fergie, modelka i aktorka Milla Jovovich, aktorka Courtney Cox i modelka Christy Turlington.

 

 

W 2012 roku Avon nawiązał współpracę z polskimi artystami: Edytą Herbuś, Joanną Koroniewską i Agustinem Egurrolą. W 2013 roku do grona ambasadorów marki Avon zaproszono również Małgorzatę Sochę.

 

 

Małgorzata Socha została Ambasadorką zmysłowego i kobiecego zapachu Avon Sensuelle, którego twórcą jest Harry Fremont, kreator takich zapachów, jak: Avon Pur Blanca, Calvin Klein CK One czy Ralph Lauren Romance. Jak twierdzi aktorka - "Avon Senuelle to uosobienie kobiecości. Jakby brakujący element mnie, który pozwala mi poczuć się pewnie i zmysłowo we własnej skórze."

Premiera nowego zapachu Avon Sensuelle będzie miała miejsce już 15 stycznia 2013 roku.

 

 

 

 

Avon