Marionnaud Nature - naturalna linia produktów

26.06.2013 15:44

Marionnaud, wiodąca w Europie marka oferująca kosmetyki oraz perfumy, z ogromną przyjemnością anonsuje debiut rynkowy nowej przełomowej serii pielęgnacyjnej przygotowanej na bazie składników o pochodzeniu naturalnym - Marionnaud Nature. To prawdziwie naturalna linia produktów przeznaczona do pielęgnacji twarzy i ciała.

W skład serii wchodzi 16 produktów pielęgnacyjnych, z których każdy zawiera co najmniej 90 procent składników pochodzenia naturalnego. Produkty oczyszczają skórę, nawilżają, odżywiają i zapewniają wyjątkowe doznania podczas stosowania dzięki delikatnej niczym mgiełka konsystencji. Kwintesencją serii Marionnaud Nature jest jej przyjazne podejście do środowiska. Wszystkie buteleczki, tuby i słoiczki w serii Marionnaud Nature nadają się do recyklingu - cztery produkty oferowane są w słoiczkach, w których można stosować wymiennny wkład.

 

 

Niezależnie od wieku, kobiety reprezentujące każdy typ skóry pokochają Marionnaud Nature gdyż:

1. Wykorzystuje naturalne substancje pochodzące z owoców oraz kwiatów ogrodowych.
2. Udowodniono, iż składniki te mają pozytywny wpływ na skórę.
3. Klarownie wyróżniono trzy obszary działania: odżywianie, nawilżanie, oczyszczanie twarzy i ciała.
4. Produkty mają kuszące, kojarzone z przyjemnymi doznaniami, często zaskakujące tekstury oraz zapachy.
5. Seria reprezentuje podejście przyjazne dla środowiska naturalnego.
6. Jest przystępna - zapewnia jakość z najwyższej półki za rozsądną cenę (ceny oscylują między 24 zł a 80 zł).

 

 

Luksusowy miód do ciała – Marionnaud Nature

Wyborny miód, który cudownie wtapia się w skórę został przygotowany z myślą o tych, którzy tęsknią za zmysłowym, relaksującym masażem i pragną otulić swoje ciało delikatnym słodkim zapachem. Produkt w 99 procentach składa się z substancji pochodzenia naturalnego, takich jak olejek ze słonecznika, miód czy działający zmiękczająco ekstrakt z owocu miechunki. Wyjątkowa konsystencja jest idealna do masażu, nie rozlewa się tworząc na skórze delikatną warstwę umożliwiającą płynne relaksujące ruchy. Głęboko odżywia, nie lepi się, pozostawia poświatę o cudownym zapachu. Pozwól by genialny, czuły balsam wtopił się w Twoją skórę zmieniając się w miękki luksusowy olejek. Zaleta produktu - wyjątkowa konsystencja intensyfikuje działanie masażu oraz wzmacnia pielęgnację skóry!
Body massage honey - 100 ml, cena: 52 zł

 

 

Delikatna śmietanka do ciała – Marionnaud Nature

Wspaniały, lekki suflet zapewnia skórze niepowtarzalne doznania zmysłowe dzięki delikatnej konsystencji śmietanki, która idealnie się wchłania i intensywnie nawilża skórę aż do 8 godzin. Produkt w 90 procentach składa się z substancji o pochodzeniu naturalnym. Masło shea silnie odżywia i chroni skórę, ekstrakt z miechunki regeneruje, gliceryna dostarcza dodatkową dawkę nawilżenia. Zabawa ze śmietanką to rozkoszna luksusowa przyjemność. Zalety produktu - niespotykana tekstura, miękki jak szept, elegancki z nutą naturalności!
Delicate whipped body cream - 200 ml, 80 zł

 

 

Nowa seria Marionnaud Nature koncentruje się na odżywianiu, nawilżaniu i oczyszczaniu. Badania naukowe potwierdzają, iż jej kluczowe składniki - kwiaty w produktach do twarzy, owoce w produktach do ciała - wykazują korzystne działanie na skórę, które intensyfikują dodatkowo olejki roślinne oraz masło. Producenci serii Marionnaud Nature opracowali najbardziej optymalne receptury łącząc naturalne ekstrakty z kwiatów lub owoców z zaawansowaną technologią stosowaną w kosmetyce naturalnej. Dzięki temu uzyskujemy idealny mariaż natury i nauki, który spełnia wymagania selektywnych perfumerii.

 

 

Każdy ekstrakt roślinny w nowej serii został pozyskany w sposób przyjazny dla środowiska, tzn. przy pomocy naturalnej substancji rozpuszczającej i zawiera ściśle odmierzoną ilość aktywnych substancji działających antyoksydacyjnie. Wszystkie ekstrakty roślinne mają zagwarantowany procentowy udział substancji czynnych. Innowacyjne testowane dermatologicznie receptury są wolne od parabenów, fenoksyetanolu, glikolu propelynowego, silikonu oraz syntetycznych substancji koloryzujących. By zapewnić maksymalną przyjemność stosowania serii Marionnaud Nature, nazwy produktów nie tylko opisują ich działanie, ale odwołują się również do naszych emocji - klientka czuje zatem, iż stosując je zyskuje znacznie więcej niż tylko korzystny wpływ poszczególnych substancji na skórę. Każdemu z kluczowych aktywnych składników odpowiada delikatny wzbudzający emocje zapach. Zróżnicowana kolorystyka opakowań pozwala na łatwe rozróżnienie produktów odżywczych, nawilżających i oczyszczających.

Pozostałe produkty w linii:

1. Milky cleansing oil – 125 ml, 56 zł
2. Comfort tonic water – 200 ml, 38 zł
3. Velvety day cream – 50 ml, 60 zł
4. Unctuous night cream – 50 ml, 60 zł
5. Shower cream – 250 ml, 24 zł
6. Melting body butter – 200 ml, 56 zł
7. Gentle Micellar water – 200 ml, 28 zł
8. Fine exfoliating cream – 75 ml, 38 zł
9. Light radiance cream – 50 ml, 60 zł
10. Vitamin shower gel – 25 ml, 24 zł
11. Creamy body scrub – 150 ml, 38 zł
12. Smooth body lotion – 200 ml, 48 zł
13. Intense cleansing jelly – 75 ml, 42 zł
14. Matifying sorbet cream – 50 ml, 60 zł

Wszystkie produkty dostępne są na wyłączność w Perfumeriach Marionnaud.

Marionnaud to jedna z największych międzynarodowych ekskluzywnych sieci perfumerii w Europie, należąca do chińskiego koncernu AS Watson. Obecnie na świecie znajduje się około 1300 salonów Marionnaud, z czego 33 w Polsce. Ponadto sieć oferuje duży wybór kosmetyków marek własnych, takich jak Marionnaud Skin Care, Marionnaud Bath Line, Marionnaud Cotton Line, a także szeroką gamę kosmetyków na wyłączność - Qiriness, Cuccio, John Master Organics, Berkley Square, La Bastidane, Make Up Factory i The Balm.

 

 

 

 

 

Marionnaud
od 24 do 80 PLN
Tagi: