Modułowe cienie do powiek Eye Steppes od Jane Iredale

17.11.2011 12:35

Wielokrotnie nagradzane, modułowe, kompaktowe cienie mineralne Eye Steppes Jane Iredale, zostały rozszerzone o dwie nowe wersje kolorystyczne - trendy tegorocznej jesieni. Oprócz kompaktowych cieni dopasowanych do koloru naszych oczu: goGreen, goBrown i goBlue, teraz dostępne są dwie nowości - paletki goWarm dla cery ciepłej i goCool dla cery zimnej.

 

 

Jane Iredale Eye Steppers goCool

 

Jane Iredale Eye Steppers goBlue

 

Każda kobieta przynajmniej raz w życiu miała dylemat, jaki kolor cieni pasuje do niej najbardziej. Zielony, fioletowy, a może beżowy? Czasami wybór okazywał się nietrafiony, jednakże wybierając nową paletkę z cieniami Jane Iredale, możecie już o tym problemie zapomnieć.

 

Jane Iredale Eye Steppers goBrown


Jane Iredale Eye Steppers goGreen

 

Wystarczy, że zdecydujecie się na paletkę cieni z serii Eye Steppes dopasowaną do typu waszej karnacji czy też koloru oczu. Eye Steppes to doskonale rozwiązanie dla każdej z Nas.

Jane Iredale Eye Steppers goWarm

 

 

Jane Iredale Eye Steppers goCool

 

Każdy Eye Steppes to starannie dobrane kolory, by zaakcentować zimną (goCool) bądź ciepłą karnację (goWarm). Każdy z tych cieni pozwala na wykonanie niepowtarzalnego makijażu oka. Poprzez zabawę kolorami, możemy uzyskać zarówno delikatny, jak i mocny makijaż. Dodatkową zaletą jest również możliwość rozłączenia kompaktów i stworzenia własnego zestawu kolorów!

 

Jane Iredale Eye Steppes - kolory jesieni

 

Od beżowych, karmelowych matów, połyskujących, lśniących odcieni (paleta goWarm), po lodowate pastele i okazałe, eleganckie fiolety (goCool). Teraz te najnowsze połączenia barw znajdziesz w jednym miejscu! Nigdy zabawa kolorami nie była tak prosta i przyjemna. Mineralne cienie kompaktowe Eye Steppes zostały przebadane dermatologicznie, są hipoalergiczne i przede wszystkim długotrwałe.

 

Jane Iredale My Steppers goWarm

 

Jane Iredale Eye Steppers i My Steppers goWarm

 

Odcienie nowych paletek Eye Steppes Jane Iredale:
- paletka goCool Eye Steppes zawiera odcienie Ice, Mittens, Cold Snap, Zhivago oraz Mulled Wine,
- paletka goWarm Eye Steppes zawiera odcienie  Beach, Steamy, Sunshine, Mojito oraz Sandals.

Cienie do powiek Eye Steppes dostępne są również w modułach goGreen (dla oczu zielonych), goBrown (dla oczu brązowych) oraz goBlue (dla oczu niebieskich).

 

 

 

 

 

Jane Iredale
210 i 220 PLN