Naturalne piękno od Eveline - nowość z Ogrodu Natury

30.03.2010 19:17

Ogród Natury Eveline Cosmetics to nowa generacja kosmetyków pielęgnacyjnych łączących w sobie właściwości roślin, kwiatów i owoców z nowoczesną biotechnologią. Odpowiednio dobrane składniki kremów i maseczek zapewniają skórze piękno i zdrowie bez względu na wiek.

Ogród Natury to trzy linie przeznaczone do pielęgnacji różnych typów skóry. Najnowsza z nich: Kakao + Koenzym Q10 + Kwas Hialuronowy – przeznaczona jest do pielęgnacji cery normalnej i suchej.

 

 

Ogród Natury Kakao + Koenzym Q10 + Kwas Hialuronowy

Odpowiednio dobrane składniki aktywne kremów na dzień i na noc sprawiają, że skóra jest doskonale nawilżona, odżywiona i pełna blasku. Dzięki unikalnemu połączeniu koenzymu Q10 i kwasu hialuronowego zmarszczki stają się mniej widoczne, a skóra bardziej sprężysta. Seria przeznaczona jest do pielęgnacji cery normalnej i suchej.

 

Ogród Natury Przeciwzmarszczkowy Krem Na Dzień
Kakao + Koenzym Q10 + Kwas Hialuronowy

Składniki aktywne:
wyciąg z kakaowca, masło kakaowe, koenzym Q10, witamina E i kwas hialuronowy.

 

 

Działanie:
- błyskawicznie nawilża i natłuszcza
- wygładza
- poprawia koloryt skóry
- dostarcza maksymalną dawkę energii
- zapewnia długotrwałą ochronę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych (wiatr, słońce, zmiany temperatury)
- ujędrnia i uelastycznia.

 

 

Ogród Natury Przeciwzmarszczkowy Krem Na Noc
Kakao + Koenzym Q10 + Kwas Hialuronowy

Składniki aktywne:
wyciąg z kakaowca, masło kakaowe, koenzym Q10, kompleks witamin A, E i F, kwas hialuronowy, kolagen i elastyna.

 

 

Działanie:
- silnie nawilża
- uelastycznia i ujędrnia skórę
- intensywnie odżywia i relaksuje
- wygładza zmarszczki
- poprawia koloryt skóry
- zapobiega uszkodzeniom komórek
- zapewnia długotrwałą ochronę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Kremy dostępne są w słoiczkach o pojemności 50 ml w cenie ok. 13,80 zł każdy.

 

Pozostałe linie pielęgnacyjne pod Ogród Natury to:

Ogród Natury Oliwka + Koenzym Q10

 

Ogród Natury Oliwka + Koenzym Q10 to linia opracowana z myślą o kobietach, których cera narażona jest na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Wchodząca w skład kosmetyków oliwa z oliwek działa przeciwzapalnie i łagodząco, tym samym przyspieszając regenerację skóry. Natomiast koenzym Q10 zwiększa jej jędrność i elastyczność i w ten sposób zapobiega uszkodzeniom komórek. Kosmetyki przeznaczone są do pielęgnacji cery normalnej, suchej i wrażliwej. W skład linii wchodzą następujące produkty: Przeciwzmarszczkowy krem na dzień (50 ml), Przeciwzmarszczkowy krem na noc (50 ml), Przeciwzmarszczkowy Krem Pod Oczy (30 ml) oraz Błyskawiczna Maseczka Młodości 2 x 6 ml.

Ogród Natury Kozie Mleko + Pro-elastyna + Olej z kiełków pszenicy

 

Ogród Natury Kozie Mleko + Pro-elastyna + Olej z kiełków pszenicy to kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji cery suchej i wrażliwej. Zawierają naturalne składniki takie jak: kozie mleko, pro-elastyna i olej z kiełków pszenicy, które zapewniają skórze intensywne nawilżenie i regenerację. Ich regularne stosowanie sprawia, że skóra jest doskonale odżywiona, a zmarszczki mniej widoczne. W skład linii wchodzą następujące produkty: Przeciwzmarszczkowy krem na dzień (50 ml), Przeciwzmarszczkowy półtłusty krem na noc (50 ml), Aktywny Przeciwzmarszczkowy Krem Pod Oczy (30 ml) oraz Intensywna Maseczka Odmładzająco-Regenerująca 2 x 6 ml.

 

 

Eveline Cosmetics
13,80 zł