Nawilżające odświeżenie i intensywna regeneracja - The Mist i The Concentrate od La Mer

23.07.2012 14:41

W ciepłe, słoneczne dni warto pamiętać o bardziej intensywnym nawilżaniu skóry. Wysokie temperatury i promieniowanie UV może powodować wysuszenie naskórka, co sprawia, że skóra traci blask i wygląda na zmęczoną. Zastrzyk energii przyniesie jej odświeżająca mgiełka The Mist marki La Mer.

 

 

The Mist od La Mer

 

Luksusowe ekstrakty morskie i roślinne oraz oryginalny kompleks Deconstructed Waters opatentowany przez La Mer pozwala odnowić i dogłębnie nawilżyć skórę oraz przywrócić jej równowagę. Mgiełka doskonale odświeża skórę i przynosi jej ulgę na długi czas.

 


Kluczowe składniki:

Deconstructed Waters - wyjątkowy system wchłaniania, który wzmacnia energię i efektywność aktywnych składników.
Ekstrakty morskie i roślinne - wyselekcjonowane i wzbogacone witaminami, aby zapobiegać podrażnieniom i koić skórę.
Woda różana - koi skórę i nadaje mgiełce delikatny zapach.

 

 

Należy rozpylić na twarzy i szyi, ilekroć skóra będzie zmęczona lub odwodniona. Aby ożywić zmęczone oczy i wygładzić suche linie rozpylić na płatku kosmetycznym i położyć na kilka minut na zamknięte powieki. Produkt doskonale odświeża cerę, dlatego szczególnie polecany jest przed nałożeniem makijażu.

 

 

Pojemność: 125 ml
Cena: 240 PLN

 

 

 

 

 

 

The Concentrate od La Mer

Laboratoria ekskluzywnej marki La Mer przedstawiają rewolucyjny kosmetyk wspomagający naturalny proces gojenia skóry. The Concentrate, określany również jako płynny jedwab, to intensywna kuracja opracowana, by poprawiać wygląd blizn i podrażnień na delikatnej skórze po urazach. Pozwala łagodzić i zmniejszać zaczerwienienia, optycznie spłycać zmarszczki oraz wygładzać blizny i nierówności. Polecany jest również do łagodzenia skutków oparzeń słonecznych. Może być stosowany, by optycznie zmniejszyć rozstępy. Po zastosowaniu skóra staje się gładsza, bardziej miękka i odzyskuje młodzieńczy wygląd.

 

 

Kluczowe składniki:

Concentrated Miracle Broth - drogocenna, bogata w składniki odżywcze esencja, znana na całym świecie ze swoich legendarnych właściwości regenerujących. Opatentowana kombinacja listownic, witamin i minerałów poddanych procesowi bio-fermentacji doskonale nawilża, chroni i koi skórę, posiada silne właściwości przeciwdziałające podrażnieniom.
Wyciąg z herbaty z limety (Lime Tea Extract) - silnie działający przeciwutleniacz, który pomaga neutralizować wolne rodniki i chroni skórę przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi, umożliwiając jej proces odnowy.
Ekstrakty morskie i roślinne - działając w synergii z The Miracle Broth, wspomagają odnowę i odbudowę uszkodzonej skóry.

Specjalne, tworzące barierę składniki naprawcze działają jak lipidowy "cement komórkowy", by wzmacniać narażoną na uszkodzenia skórę. Miracle Broth, ekstrakt z limetki oraz wyciągi morskie i roślinne zawieszone są w oddychającej barierze, aby powoli i w optymalny sposób dostarczać witalne, lecznicze moce. W efekcie uwrażliwiona, podrażniona skóra zostaje wzmocniona, a jej wygląd ulega widocznej poprawie.

 

 

Aby wspomagać naturalny proces gojenia się skóry i poprawić wygląd blizn, należy nanieść The Concentrate na twarz i dokładnie wmasować przynajmniej dwa razy dziennie. Naukowcy z La Mer zalecają stosowanie The Concentrate w połączeniu z Creme de la Mer, aby wzmocnić jego właściwości odnowy. Produkt rekomendowany jest również jako kosmetyk wzmacniający barierę ochronną skóry zarówno przed, jak i po kosmetycznych zabiegach złuszczających, np. mikrodermabrazji.

Dla uzyskania optymalnego efektu ochrony skóry The Concentrate należy stosować przez okres minimum 8 tygodni po przebytych zabiegach kosmetycznych. W przypadku zabiegów operacyjnych lub innych urazów skóry zawsze należy skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem stosowania. Nie należy stosować na świeże lub otwarte rany.

Pojemność 30 ml - 1190 PLN
Pojemność 50 ml - 1650 PLN

 

 

 

 

La Mer
240, 1190 i 1650 PLN
Tagi: