Nowe kosmetyki CASHMERE - Powder Pearls i Eyeshadow Base

06.02.2012 13:10

Znana i polecana przez wizażystów marka CASHMERE rozszerzyła gamę swoich profesjonalnych kosmetyków do makijażu o dwie nowości: kaszmirowe pudry w kulkach i bazę pod cienie. Nowe produkty wpisują się w gamę profesjonalnych kosmetyków CASHMERE, takich, jak bazy wygładzające CASHMERE Secret Glam i CASHMERE Secret, korektory CASHMERE Corrector oraz fluidy CASHMERE Mousse Make-up.

 

CASHMERE Eyeshadow Base

 

CASHMERE Eyeshadow Base to utrwalająca baza pod cienie, o neutralnym kolorze i kremowej konsystencji, która wygładza skórę powiek, ułatwiając wykonanie makijażu oka i przedłużając jego trwałość aż do 15 godzin. CASHMERE Powder Pearls to puder w kulkach w trzech wersjach kolorystycznych: rozświetlającej, korygującej i brązującej, pozwalający na efektowne wykończenie makijażu. Nowe produkty są dostępne w sklepach od stycznia 2012. Cena CASHMERE Eyeshadow Base to ok. 27 zł (7 g), zaś CASHMERE Powder Pearls ok. 41 zł (20 g).

 

Gama CASHMERE Powder Pearls

 

Najważniejsze w kosmetykach do makijażu są...

Trwałość

Makijaż oka może być bardzo efektowny, ale bywa nietrwały. Cienie do powiek często osypują się i rolują na powiekach, a kredka łatwo się ściera. Dzięki swojej kremowej konsystencji, baza pod cienie CASHMERE Eyeshadow Base nie tylko ułatwia nałożenie kosmetyków, ale także intensyfikuje ich kolor i utrwala makijaż aż do 15 godzin. To doskonałe rozwiązanie także na wielkie wyjścia, gdy liczy się trwałość makijażu. CASHMERE Eyeshadow Base pozwoli przetańczyć całą noc bez konieczności poprawiania makijażu.

 

CASHMERE Eyeshadow Base

 

Efektowne wykończenie

Puder to nieodłączny element efektownego wykończenia makijażu. CASHMERE Powder Pearls, dzięki pudrowym kulkom z odpowiednio dobranymi pigmentami, pozwala na piękny efekt w każdej z 3 wersji kolorystycznych. Puder rozświetlający (nr 1) odbija światło i ożywia cerę, tuszując oznaki zmęczenia oraz pozwalając na podkreślenie i wymodelowanie rysów twarzy. Puder korygujący (nr 2) zapewnia satynowe wykończenie makijażu, które ukryje drobne niedoskonałości cery, jak zaczerwienienia i przebarwienia skóry. Puder brązujący (nr 3) ociepla koloryt skóry i doskonale modeluje rysy twarzy, dając efekt opalonej i delikatnie rozświetlonej cery.

 

CASHMERE Eyeshadow Base

 

CASHMERE Eyeshadow Base

CASHMERE Eyeshadow Base to utrwalająca baza pod cienie do powiek, o neutralnym, cielistym kolorze i delikatnej, kremowej konsystencji. Baza wygładza skórę powiek i wyrównuje jej koloryt, ułatwia rozprowadzanie cieni i kredek, zapobiega ich osypywaniu się, a także intensyfikuje ich kolor. Dzięki zastosowaniu bazy cienie nie ścierają się ani nie rolują w załamaniach powiek, a makijaż oka utrzymuje się aż do 15 godzin. Sposób użycia - bazę nakładać cienką warstwą na oczyszczoną skórę powiek, przed aplikacją kosmetyków kolorowych, takich jak cienie, eyeliner czy kredka.

 

CASHMERE Eyeshadow Base

 

Jak wykonać makijaż powiek z bazą pod cienie CASHMERE?

* Na oczyszczoną skórę powiek nałożyć cienką warstwę bazy, która wygładzi ją i nada jej naturalny kolor.
* Na bazę nałożyć cienie do powiek, które dzięki niej rozprowadzą się z łatwością i nie będą się osypywać. Następnie użyjmy kredki.
* Gotowy makijaż powiek wykończyć maskarą.

CASHMERE Powder Pearls

CASHMERE Powder Pearls to puder w kulkach, opracowany według włoskiej receptury, dostępny w 3 wersjach kolorystycznych.

 

CASHMERE Powder Pearls nr 1 - rozświetlający puder w kulkach

 

* Puder rozświetlający (nr 1) daje efekt pięknie rozświetlonej skóry. Jest doskonały do modelowania rysów twarzy. Perełki beżowe delikatnie ocieplają cerę, a lśniąca biel i dwa odcienie różu ożywiają ją i odbijają światło, tuszując widoczne oznaki zmęczenia.
* Puder korygujący (nr 2) zapewnia efektowne satynowe wykończenie makijażu. Pastelowe perełki wygładzają cerę, korygując jej drobne niedoskonałości, zielone i żółte neutralizują zaczerwienienia skóry  i ujednolicają jej koloryt,  fioletowe redukują przebarwienia, białe zaś subtelnie rozświetlają, dodając cerze naturalnego blasku.

 

CASHMERE Powder Pearls nr 2 - brązujący puder w kulkach

 

* Puder brązujący (nr 3), z perełkami w subtelnych odcieniach słonecznych brązów, pięknie ociepla cerę, dając efekt opalonej, delikatnie rozświetlonej skóry. Doskonały do modelowania rysów twarzy.
Sposób użycia - puder nakładać za pomocą pędzla na podkład lub na bazę.

 

CASHMERE Powder Pearls nr 3 - korygujący puder w kulkach

 

Jak nakładać puder w kulkach CASHMERE?

* Puder nakłada się w końcowej fazie makijażu, po nałożeniu kremu lub bazy oraz podkładu.
* Puder można rozprowadzić na całej twarzy - rozświetlający nada cerze blasku, brązujący ociepli jej koloryt, korygujący ukryje niedoskonałości.
* W celu skorygowania rysów twarzy puder nakłada się punktowo - np. na kości policzkowe, skronie, brodę.

Kosmetyki CASHMERE dostępne są w najlepszych drogeriach w całej Polsce. Trwałość kosmetyków - 30 miesięcy. Preparaty są przebadane dermatologicznie. Produkty nie były testowane na zwierzętach.

 

 

 

 

Dax Cosmetics Sp. z o.o.
27 i 41 PLN