Nowość marki Bobbi Brown - Art Sticks

06.03.2014 11:20

Czerpiąc z bogatego doświadczenia uzyskanego za kulisami wielu edycji Fashion Week Bobbi Brown przedstawia Art Sticks, swój najnowszy, wielofunkcyjny produkt typu 2 w 1 łączący w sobie łatwość użycia szminki z precyzją konturówki.

Stanowiący przedmiot pożądania każdej szanującej się wizażystki Art Stick to gwarancja krycia i koloru, jakiego potrzebujesz. Dzięki niemu błyskawicznie zmienisz makijaż ust z delikatnego i połyskującego na intensywny i matowy. Nawilżająca formuła o konsystencji kremu łatwo rozprowadza się na ustach, sprawiając, że stają się miękkie i sprężyste. Zapomnij o szczoteczkach i innych narzędziach do aplikacji! Art Stick to prawdziwy przełom wśród konturówek!

 

 

"Szminka i konturówka w jednym to przepis na najlepszy i najbardziej wielofunkcyjny produkt do makijażu ust."

Bobbi Brown

Jak to działa?

* Długotrwały kolor, niezwykle gładka tekstura

Idealne połączenie masła karite z olejami pochodzenia roślinnego tworzy nasyconą, a zarazem gładką konsystencję, która wyjątkowo łatwo i wygodnie rozprowadza się na ustach. Nasycona pigmentami o intensywnej barwie formuła sprawia, że kolor nie blednie i utrzymuje się na wargach przez całe sześć godzin.

* Uniwersalna, wielofunkcyjna szminka

Kremowa konsystencja, wszechstronność produktu i komfort jego aplikacji oferują nieograniczone możliwości w makijażu. Art Sticks to sposób zarówno na delikatny akcent kolorystyczny, jak i na odważną, mocno podkreślającą usta stylizację. Doskonale sprawdzi się również jako konturówka, która w naturalny sposób zaakcentuje kształt Twoich warg.

 

 

Stosowanie: Stosuj bezpośrednio na skórę ust. Zwolenniczkom odważniejszych stylizacji zalecamy stosowanie Art Stick w połączeniu z Crystal Lip Gloss.
8 nowych odcieni: produkt dostępny w 8 matowych, kremowych odcieniach.

Kolekcja dostępna od stycznia 2014 w wybranych perfumeriach Douglas i salonie firmowym Bobbi Brown. Sugerowana cena detaliczna to 115 zł.

 

 

 

 

Bobbi Brown
115 PLN