Nowość Refill-Me od jane iredale - pędzel z pojemnikiem na puder

10.07.2014 13:32

Refill-Me Refillable Loose Powder to pędzel z pojemnikiem na puder. Oferuje łatwą aplikację oraz pozwala na zachowanie porządku w torebce lub kosmetyczce. Refill-Me posiada niezwykle wygodny mechanizm blokujący rozsypywanie się pudru. To idealny towarzysz podróży i rozwiązanie dla osób, które wcześniej nie stosowały pudrów sypkich z obawy o rozsypywanie się pudru podczas aplikacji.

 

 

Pędzel Refill-Me sprzedawany jest pusty. Aby uzupełnić pędzel pudrem wystarczy odkręcić podstawę i przy pomocy dołączonej do pędzla miarki napełnić pojemnik wybranym pudrem sypkim. Następnie przekręcić podstawę pędzla do pozycji otwartej, aby umożliwić wypełnienie pędzla pudrem.

 

 

Pędzel Refill-Me Refillable Loose Powder przeznaczony jest do:

"    Amazing Base SPF 20 Loose Mineral Powder - płni 4 funkcje: fluidu, pudru, korektora i ochrony słonecznej. Dostarcza wyjątkowego pokrycia z efektem rozświetlenia. Doskonale pokrywa brązowe plamy, zaczerwienienia, wypryski, trądzik i trądzik różowaty. Zalecany przez fundację Walki z Rakiem Skóry, jako skuteczny filtr przeciwsłoneczny UV.

 

 

"    Amazing Matte Loose Finishing Powder - transparentny puder z ekstraktem ryżowym, pochłaniający nadmiar sebum i redukujący błyszczenie skóry.

"    Powder-Me SPF 30 Dry Sunscreen - wolna od chemicznych dodatków ochrona przeciwsłoneczna w pudrze. Może być stosowana na twarz, ciało i skórę głowy. Zapewnia ochronę UVB/UVA SPF 30. Kosmetyk jest odporny na działanie wody do 40 minut. Może być wykorzystywany na oparzenia słoneczne, aby łagodzić stany zapalne. Zalecany przez fundację Walki z Rakiem Skóry, jako skuteczny filtr przeciwsłoneczny UV.

 

 

Cena detaliczna pędzla to 120 zł, dostępny jest w sklepie internetowym jane iredale oraz na stronie e-fontanna.pl. Protea AntiAging Sp. z o.o. jest oficjalnym dystrybutorem marki jane iredale w Polsce.

 

 

 

 

 

jane iredale
120 PLN