Nowości Smashbox - Always Sharp Lip Liner, Lip Lacquer i pędzel Telephoto

01.07.2014 12:38

Przedstawiamy najnowsze produkty marki Smashbox Cosmetics - kredkę do ust Always Sharp Lip Liner, lakier do ust Lip Lacquer oraz nowy pędzel do makijażu Telephoto 3-w-1. Wszystkie niezwykle wygodne w użyciu, praktyczne i doskonałej jakości.

Always Sharp Lip Liner

Nadaj doskonały kształt swoim ustom dzięki nowej kredce do ust Always Sharp Lip Liner firmy Smashbox Cosmetics.

 

Always Sharp Lip Liner - wszystkie odcienie

 

- "Kiedy na rynku pojawiły się kredki do oczu Always Sharp Eye Liners byłam zachwycona, bo nie musiałam już przerywać malowania, żeby je ostrzyć, a teraz pojawiły się takie kredki do ust!"

                                           Lori Taylor Davis, globalny główny artysta makijażu profesjonalnego Smashbox

- "Obserwując przez lata celebrytów, którym robiłem zdjęcia, zauważyłem, że piękne usta mogą zadecydować o udanym zdjęciu. Ta kredka do pierwszy krok do zapewnienia idealnego wyglądu ust. "

                                                                             Davis Factor, założyciel Smashbox i fotograf celebrytów

Idea: przełomowa kredka do ust, która sama się ostrzy za każdym razem, gdy odkręcasz nasadkę.

Co to jest: Marilyn, Audrey, Angelina? Ikony, które dowodzą jednego z głównych przekonań Smashbox Cosmetics, że usta mogą stać się legendą. Zainspirowany ich doskonałymi ustami Smashbox opracował najłatwiejszy sposób, który sprawi, że usta zyskają legendarny kształt, dzięki nowej kredce do ust Always Sharp Lip Liner.

 

Always Sharp Lip Liner - Nude Light, Crimson i Ruby

 

Dlaczego jest to najprostsze rozwiązanie pozwalające uzyskać najładniejsze usta? To tak łatwe, jak liczenie do trzech:

1) samoostrzenie się: tak, jak wielokrotnie nagradzane eyelinery Always Sharp Eye Liner, również kredki do ust mają wbudowane w czubek nasadki małe temperówki, więc ostrzą się same przy każdym odkręcaniu nasadki.

2) kształtowanie: kształt ma znaczenie! Modelowanie kształtu jest proste, jeśli masz precyzyjną końcówkę, która zawsze gładko się przesuwa, gdy chcesz podkreślić łuk Kupidyna i uzyskać efekt pełni, albo zaznaczyć wewnętrzne krawędzie w celu zmniejszenia ust.

3) rzeźbienie dopasowane kolorystycznie: dzięki 16 odcieniom idealnie dopasowanym do szminek Smashbox Be Legendarny, możesz upiększyć usta bez ryzyka uzyskania groteskowego efektu. Ponadto kreska nie rozmazuje się i nie spływa, dzięki długotrwałej, wodoodpornej formule.

 

Always Sharp Lip Liner - Nude Fair, Rosebud i Figgy

 

Żadna inna kredka do ust nie oferuje takiego połączenia funkcji ostrzenia, kształtowania i rzeźbienia, dzięki którym każdy może łatwo nadać ustom tak niezapomniany wygląd, jak u Marilyn.

Odcienie: Nude Fair, Nude Light, Nude Medium, Nude Dark, Frenchie, Rosebud, Melon, Ruby, Crimson, Figgy, Violet, Fuchsia, Sienna, Peony, Sherbet, Shocking Pink. Dostępne wyłącznie w perfumeriach Sephora w cenie 85 zł, od 15 sierpnia 2014 roku.

Be Legendary Long Wear Lip Lacquer

Trwały blask dzięki nowemu lakierowi do ust Be Legendary Long Wear Lip Lacquer firmy Smashbox Cosmetics.

Always Sharp Lip Liner Smashbox Cosmetics
odcienie: Pout, Flushed, Pink Social i Knockout

 

- "Traktuję go jak płynną szminkę. Zachowuje intensywność koloru i jest niesamowicie trwały przez cały dzień!" 
                                                                                                            Lori Taylor Davis

- "To okropnie irytujące, kiedy podczas sesji szminka traci kolor i usta stają się niejednolite. Teraz mogę robić zdjęcia cały dzień bez przerw na poprawki makijażu."
                                                                                                            Davis Factor

Idea: maksymalny połysk koloru i wyjątkowy komfort dla ust - cały dzień!

Always Sharp Lip Liner Smashbox Cosmetics
odcienie: Beet It, Currant, Legendary i Firecracker

 

Co to jest: oto ciekawostka nadająca się do książek o historii makijażu: czy wiesz, że legenda makijażu Max Factor, który jest pradziadkiem założyciela firmy Smashbox Davisa Factora, stworzył błyszczyk do ust w już 1930 roku? Kilkadziesiąt lat później, Smashbox wprowadził nową formułę, która nadaje ustom maksimum blasku.

Pracując w erze technologii HD, Davis potrzebuje nie tylko blasku, ale maksymalnej trwałości koloru, aby sesje nie były zakłócane ponownym nakładaniem makijażu. Jego modelki ciągle narzekają, że nałożony kosmetyk zbyt szybko wysycha, czują się niekomfortowo, a usta tracą blask w ciągu paru minut, zwłaszcza, gdy powiew powietrza z wiatraków na planie powoduje przyklejanie się włosów do ust.

Powitaj nową generację pomadki do ust Be Legendary Long Wear Lip Lacquer. To kolejna formuła przekraczająca granice, która zapewnia maksymalnie intensywny kolor o wysokim połysku oraz wyjątkowy komfort przez cały dzień.

Jaki jest sekret najnowszej formuły? Autorskie połączenie trzech elementów:

1) żywych pigmentów barwiących

2) pereł do błyszczącego wykończenia

3) wzmacniającej witaminy E.

 

Always Sharp Lip Liner Smashbox Cosmetics - wszystkie odcienie

 

Davis nalegał na stworzenie jak najbardziej nasyconego, trwałego koloru poprzez zastosowanie maksymalnej ilości pigmentów barwiących (miało to zapewnić jego zdjęciom wysokiej rozdzielczości prawdziwe, żywe kolory). Po zmieszaniu go z perłami do błyszczącego wykończenia i wzmacniającą witaminą E otrzymujemy aksamitne, przypominające lakier trwałe wykończenie, nie pozostawiające uczucia lepkości czy wysuszenia. 

Jedna gładka warstwa zapewni ustom maksymalne pokrycie kolorem od rana do wieczora. Koniec z blaknięciem koloru i znikaniem pomadki w środku dnia. Koniec z irytującym uczuciem wysuszenia. Teraz kłopoty z ustami należą do historii.

Odcienie: Rosewater, Coral, Orange Crush, Firecracker, Fuchsia, Off-Duty, Currant, Beet It, Pink Social, Bordeaux, Pout, Legendary, Flamingo, After Dark, Calypso, Keepsake, Ultra Violet, Lilac, Knockout, Flushed. Sugerowana cena to 100 zł. Dostępne wyłącznie w perfumeriach Sephora, od 15 sierpnia 2014 roku.

Telephoto 3-w-1

Nowy pędzel do twarzy Telephoto 3-w-1 marki Smashbox Cosmetics

Pędzel do makijażu Telephoto 3-w-1 Smashbox - Full, Medium, Sheer Brush

 

- "Noszenie ze sobą wielu pędzli jest konieczne, jednak wolę, gdy mój przybornik do makijażu nie ciąży mi tak bardzo - dlatego ten wielozadaniowy pędzel jest moim nowym faworytem. Od delikatnego przypudrowania do pełnego krycia, ten genialny pędzel potrafi wszystko!"
                                                                                                        Lori Taylor Davis

- "Podróżując często z artystami, zawsze słyszę, jak narzekają na zagracenie ich przyborników do makijażu. Pędzel 3-w-1 to idealne rozwiązanie tego problemu."
                                                                                                        Davis Factor

Idea: 1 pędzel, 3 wykończenia!

Co to jest: wielozadaniowy pędzel z podwójnym włóknem zapewniający perfekcyjne nałożenie pudru lub płynnego podkładu.  

* jedno kliknięcie: gruby pędzel , idealny do wygładzania, wyrównywania kolorytu i pełnego krycia

** dwa kliknięcia: rzadszy pędzel do średniego krycia

*** trzy kliknięcia: pełny pędzel, idealny do lekkiego przypudrowania, wykończenia i uzyskania perfekcyjnego wyglądu twarzy.

Dostępny wyłącznie w perfumeriach Sephora w cenie 205 zł.

 

 

 

 

 

Sephora, Smashbox Cosmetics
85, 100 i 205 PLN
Tagi: