Olejek Arganowy REF w zestawie promocyjnym

09.08.2013 09:48

W sierpniu marka REF przygotowała wakacyjną promocję. Kierując się ze Szwecji na południe dociera do Maroka - ojczyzny olejku arganowego. W nowym promocyjnym opakowaniu duży olejek o pojemności 50 ml wzbogacony został o wersją mini o pojemności 10 ml w sam raz na wakacyjne wyjazdy.

 

 

Olejek Arganowy - zwany olejkiem młodości ma wręcz zbawienne działanie na suche i splątane włosy. Wystarczy zaledwie parę kropli wetrzeć w wilgotne włosy by nadać im objętości i blasku. Jego lekka konsystencja świetnie się wchłania, zatrzymuje nawilżenie i ułatwia rozczesywanie. Wydobywany jest z nasion  drzewa Argan w środowisku wolnym od zanieczyszczeń . Bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe oraz witaminę E przenika w głąb włosa i spektakularnie go odmładza.

 

 

Cena zestawu została obniżona ze 119 zł na 85,90 zł. Marka REF na wakacje wprowadziła także do swojego asortymentu poręczną, składaną suszarkę do włosów za jedyne 39,90 zł. Suszarkę ze składaną rączką i nasadką kierującą strumień ciepła szczególnie polecamy na wszelkie wyjazdy. Kolekcja limitowana!

 

 

 

 

 

REF Polska
85,90 i 39,90 PLN