Pachnące żele Original Source, czyli dawka orzeźwienia dla aktywnych

10.07.2014 12:24

Nie musisz biegać tak szybko jak Usain Bolt, strzelać celnie bramek na wzór Christiano Ronaldo, czy trafiać piłką do kosza niczym legendarny MJ Michael Jordan. Jeśli lubisz nierutynowo i ciekawie spędzać czas, dla nas już jesteś mistrzem! Original Source mocno kibicuje tym, którzy lubią aktywny tryb życia.

 

 

Sportowy outfit jest? Norma treningowa wypracowana? Mięśnie rozgrzane do czerwoności? Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałeś TAK! Mamy dla Ciebie nagrodę! Za każdą spaloną kalorię przygotowaliśmy to, co najlepsze - solidnie orzeźwiające żele pod prysznic Original Source, które nie tylko ukoją zmysły, ale dodadzą energii do dalszego działania.

 

 

Jeśli po rowerowej przejażdżce marzy Ci się relaks w prywatnym kurorcie, sięgnij po egzotyczną energię płynącą z owocu drzewa oskomianu. Original Source Carambola, to wariant, który dzięki mocy soczystej karamboli ukrytej w designerskiej butelce zamieni każdą łazienkę w rajską wyspę oraz zapewni naturalnie intensywne doznania pod prysznicem.

 

 

Gdy pokonując pięciokilometrową trasę wyciskasz z siebie siódme poty, my wyciskamy dla Ciebie krople soczystych owoców. Nie od dziś wiadomo, że cytrusy dostarczają mocną dawkę energii i orzeźwienia. Dlatego, spece od tworzenia zapachów Original Source wycisnęli do ostatniej kropli 10 soczystych cytryn i szczelnie zamknęli je w designerskiej butelce żelu pod prysznic Original Source Lemon & Tea Tree.

 

 

Kiedy trener na zajęciach fitness mocno dał Ci w kość, i potrzebujesz solidnego powera, na ratunek przybywa 40 soczystych limonek, bo tyle ich zostało zużytych do produkcji jednego wariantu Original Source Lime. Po tak intensywnej dawce cytrusowego orzeźwienia Twoje siły z pewnością zostaną przywrócone,
a zmysły przyjemnie pobudzone!

 

 

"W zdrowym ciele, zdrowy duch", a po każdym wysiłku fizycznym zalecamy pachnącą kąpiel z nierutynowymi żelami Original Source. A wszystko po to by nudzie i rutynie powiedzieć stanowcze NIE! Cena detaliczna rekomendowana przez producenta to 8,99 zł.

 

 

Original Source - głosowanie na nowe zimowe warianty!

Lato w pełnej krasie, na straży w walce z letnią rutyną stoi sezonowy wariant Original Source Carambola a marka już myśli, jaki wariant powinien pobudzać Wasze uśpione zmysły zimą. Kto decyduje o nowych zapachach żeli pod prysznic? Oczywiście Wy! Mega cytrusowe połączenie cytryny i limonki? Słodki miód i masło shea? A może dzika jagoda? Już dziś zaloguj się na fejsa i zdecyduj, który wariant wyląduje na sklepowej półce i w łazience! Spiesz się! głosowanie trwa do 18 lipca!

 

 

Original Source to nierutynowa marka kolorowych i naturalnie intensywnie pachnących żeli i płynów do kąpieli. To marka, która jest blisko swoich fanów i liczy się z ich zdaniem. Głosowania na oficjalnym fan page na Facebooku na sezonowe limitowane warianty wpisały się już na stałe w kalendarz działań marki. Rok temu to właśnie fani zdecydowali, że zimą królować będą nierutynowe połączenia: słodka malina i ziarna kakaowca oraz soczysta mandarynka i bazylia. Dziś, dzięki głosowaniu sprzed kilku miesięcy na sklepowych półkach rządzi egzotyczna Carambola.

 

 

A jaka będzie zima tego roku? Przedstawiamy warianty, których misją jest rozpalenie do czerwoności zamarzniętych zmysłów! Zobacz wszystkie i oddaj głos na swojego ulubieńca na FB.

1. Original Source Wild Berries. Co powiesz na zamknięte szczelnie w butelce najdziksze z dzikich słodkie jagody? Możesz je uwolnić i dać im szansę na walkę z rutyną pod prysznicem.

2. Original Source Lime&Lemon. Nie od dziś wiadome jest to, że cytrusy dają mocną dawkę energii i orzeźwienia. Jeśli nie chcesz mieć zimą kwaśnej miny, głosuj na soczyście cytrusowy wariant Lemon&Lime!

3. Original Source Shea Butter&Honey. Jeśli masz ochotę na słodkie ukojenie pod prysznicem, ten wariant jest dla Ciebie! Original Source Shea Butter&Honey zapewni błogi relaks jeszcze długo po kąpieli. Nie czekaj więc i czym prędzej oddaj swój głos!

 

 

Jeśli macie już swojego faworyta na nadchodzącą małymi krokami zimę, logujcie się na fejsa i klikajcie "Lubię to" pod obrazkiem. Ty decydujesz! Głosowanie trwa do 18 lipca.

 

 

 

 

 

Original Source
8,99 PLN
Tagi: