Pomadka powiększająca Just Kissed w nowej, wiosennej odsłonie

26.03.2012 14:38

Firma Jane Iredale, specjalizująca się w wysokiej jakości kosmetykach mineralnych, przedstawia luksusową pomadką do ust w dwóch nowych, świeżych odcieniach: różowo - brązowym Rio oraz lśniącą subtelnym różem LA.

 

 

Już teraz możesz mieć pełne, stworzone do pocałunków usta, dzięki pomadce Just Kissed. Unikalna formuła pomadki czasowo uwalnia peptydy, które zwiększają poziom nawilżenia skóry oraz stymulują syntezę kolagenu w ustach.

 

Pomadka powiększająca usta Jane Iredale Just Kissed - LA

 

Zawartość ekstraktu z mięty oraz olejek mięty pieprzowej, w połączeniu z ekstraktem z korzenia imbiru, przyspiesza krążenie krwi, co w efekcie pomaga uzyskać efekt powiększenia ust. Dodatkowo, olejki eteryczne z cytryny i mandarynki złuszczają usta, a masło shea, olej słonecznikowy i awokado zmiękczają i nawilżają.

 

Pomadka powiększająca usta Jane Iredale Just Kissed - Rio

 

W serii pomadek Just Kissed znajdziesz aż pięć zachwycających odcieni: Milan, NYC, Sydney oraz Rio i LA. Wykonanie pomadki w żaden sposób nie wpłynęło na szkodę bądź cierpienie zwierząt. Produkt nie był testowany na zwierzętach.

 

Pomadki powiększające usta Jane Iredale Just Kissed - Milan, NYC, Sydney

 

Jane Iredale to kompleksowa linia kosmetyków do pielęgnacji skóry opracowana w celu zwiększenia komfortu życia kobiet poprzez efektywności, prostotę i piękno. Założona w 1994 roku i prowadzona do dnia dzisiejszego przez Jane Iredale. Każdy produkt z linii kosmetyków został stworzony, aby pielęgnować skórę w każdym wieku, zarówno kobiet, jak i mężczyzn.

Jest to numer jeden w przypadku specjalistów od pielęgnacji skóry. Kosmetyki mineralne Jane Iredale, są zalecane przez chirurgów plastycznych i dermatologów.  Kosmetyki dostępne są w ponad 40 krajach, od drobnych uzdrowisk i salonów, kurortów, aptekarzy i biur medycznych, poprzez sklepy kosmetyczne i internetowe.

 

 

 

 

 

Jane Iredale
95 PLN