Poznaj naturalną moc Pure Fiji - kosmetyków znad Pacyfiku

07.02.2014 13:37

Pure Fiji to uznany na świecie producent naturalnych kosmetyków opartych o dobroczynne działanie składników roślinnych stanowiących bogactwo przyrody wysp Południowego Pacyfiku. Siedziba firmy znajduje się na wyspach Fidżi, w stolicy państwa - Suva, gdzie mieści się laboratorium kosmetyczne i zakład produkcyjny Pure Fiji.

 

Laboratorium kosmetyczne i zakład produkcyjny Pure Fiji
na wyspach Fidżi, w stolicy państwa - Suva

Pure Fiji - produkty do mycia

Pure Fiji - hydrating body mist - odświeżająca nawilżająca mgiełka do włosów i ciała

 

Ideą założycielki przedsiębiorstwa było stworzenie doskonałych kosmetyków najbliżej miejsca pochodzenia unikalnych roślin i orzechów, rosnących w nieskazitelnie czystych warunkach środowiskowych, jakie zapewnia archipelag Fidżi.

 

Pure Fiji - body butter - masło do ciała

Pure Fiji - nourishing exotic oil, hydrating body lotion
- odżywiający olejek egzotyczny i nawilżający balsam do ciała

Pure Fiji - produkty do pielęgnacji twarzy

Pure Fiji - nourishing products - produkty odżywiające

 

Produkty Pure Fiji powstają przy użyciu najnowocześniejszych technologii, jednak oparte są o tradycyjne,wielowiekowe receptury pochodzące od mieszkańców wysp Pacyfiku. Naturalne składniki do produkcji są pozyskiwane z poszanowaniem unikalnego ekosystemu Fidżi.

 

Pure Fiji - kosmetyki z mleczkiem kokosowym i miodem

Pure Fiji - sugar rub honey - cukrowy peeling miodowy

 

W proces wytwarzania kosmetyków Pure Fidji włączane są lokalne społeczności, dzięki czemu firma przyczynia się do wyrównywania szans miejscowej ludności, a uczestnicząc w licznych projektach edukacyjnych i infrastrukturalnych zostawia swój znaczący wkład w rozwój i wzrost poziomu ich życia.

 

Pure Fiji - kosmetyki z owocem świetego drzewa dilo

Pure Fiji - healthy hair - kokosowy szampon i odżywka

Pure Fiji - bath care - produkty do kąpieli

Pure Fiji - seria tropikalna

 

Kosmetyki Pure Fiji są produktami znanymi na wielu rynkach, zbierającymi pozytywne opinie użytkowników i uznanie prasy branżowej. Już drugi rok z rzędu egzotyczny olejek do ciała Pure Fiji został doceniony przez czytelniczki popularnego amerykańskiego magazynu urodowego "New Beauty" i zdobył nagrodę w kategorii The Best Body Oil.

 

Pure Fiji - nagroda New Beauty

Pure Fiji - pakiety upominkowe

Pure Fiji - zdobyte nagrody

Pure Fiji - naturalne składniki

Pure Fiji - produkty złuszczające i tonizujace

Pure Fiji - Mana'ia men - kosmetyki dla mężczyzn

 

Od końca 2013 roku kosmetyki Pure Fiji dostępne są także w Polsce, dzięki czemu możemy sprawdzić, dlaczego sławy takie, jak Nicole Kidman, Claudia Schiffer, Rachael Hunter, Eddy Murphy czy Kate Winslet używają produktów tej właśnie firmy.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kosmetyków i informacjami o Pure Fiji dostępnymi w katalogu, na stronie internetowej, na blogu i profilu facebookowym oraz w sklepie internetowym.

 

Pure Fiji - coconut SPA soap - kokosowe mydło SPA

Pure Fiji - seria Island Bliss

 

 

 

 

Pure Fiji Polska