Poznaj sekret idealnego makijażu - CASHMERE Secret Glam

28.03.2011 16:33

Marka CASHMERE, z oferty Dax Cosmetics, rozszerzyła swoje produkty do makijażu o nową bazę wygładzająco-rozświetlającą CASHMERE Secret Glam. Nowa baza doskonale wygładza i rozświetla cerę. Specjalnie dobrane, beżowe i różowe, mikropigmenty dyskretnie i subtelnie odbijają światło, dzięki czemu oznaki zmęczenia stają się niewidoczne. Dodatkowo baza nadaje skórze ładny koloryt i przedłuża trwałość makijażu.

 

 

Baza Cashmere Secret Glam uzupełniła serię profesjonalnych kosmetyków do makijażu, wśród których jest już baza wygładzająca Cashmere Secret, korektory Cashmere Corrector, rozświetlający i zielony, oraz fluidy Cashmere Mousse Maku-up.

Tajemnica kaszmirowego efektu

Podstawowym składnikiem wszystkich produktów z kaszmirowej serii do makijażu, w tym nowej bazy Cashmere Secret Glam, są nowoczesne i przestrzenne silikony 3D. Silikony tworzą na skórze mikrosiateczkę, dzięki której skóra oddycha. Wyraźnie wygładzają zmarszczki i inne nierówności cery oraz redukują widoczność porów. Dodatkowo silikony gwarantują delikatny poślizg, ułatwiający wykonanie makijażu. Tworzą na powierzchni skóry nietłusty film, chroniący przed czynnikami zewnętrznymi oraz nadmiernym parowaniem wody.

 

Baza rozświetlająco-wygładzająca Cashmere Secret Glam

 

Jak nakładać bazę?

1. Na oczyszczoną skórę nakładamy krem pielęgnacyjny i czekamy aż się wchłonie.
2. Następnie nakładamy bazę i chwilę czekamy.
3. Na koniec aplikujemy podkład.

Rady wizażysty:

* Aby szybko zamaskować oznaki zmęczenia i stresu, zastosuj bazę rozświetlającą dodatkowo na makijaż nakładając niewielką ilość na wybrane partie twarzy: skronie, kości policzkowe i pod oczy.
* Przy skórze tłustej sprawdza się zasada im mniej, tym lepiej. Nie nakładaj więc bazy jako oddzielnej warstwy, tylko wymieszaj ją na dłoni z fluidem lub kremem. Taka aplikacja preparatu wydłuży czas, w którym cera pozostanie idealnie matowa. Używaj bazy z efektem matującym.

 

Dossier produktów CASHMERE Secret:

CASHMERE Secret Glam - baza wygładzająco-rozświetlająca

Kaszmirowa baza rozświetlająca do każdego rodzaju cery, bez ograniczenia wieku. Mikrosiateczka przestrzennych silikonów 3D perfekcyjnie kryje niedoskonałości cery i delikatnie wyrównuje zmarszczki. Dzięki niej skóra staje się kaszmirowo gładka i idealnie miękka w dotyku. Rozświetlające mikropigmenty odbijając światło subtelnie ożywiają zmęczoną i poszarzałą cerę, nadając jej świeżość oraz zdrowy, promienny wygląd. Ponadto baza ułatwia równomierne rozprowadzanie makijażu, wiąże jego cząsteczki oraz przedłuża trwałość. Baza przedłużająca trwałość makijażu to preparat często stosowany i rekomendowany przez wizażystów. Kaszmirowa baza rozświetlająca to gwarancja perfekcyjnego wyglądu zarówno z makijażem, jak i bez. Bazę stosować po oczyszczeniu skóry i nałożeniu odpowiedniego kremu pielęgnacyjnego. Bazę można stosować zarówno pod makijaż, jak i bez niego.

 

Baza rozświetlająco-wygładzająca Cashmere Secret Glam i baza wygładająca Cashmere Secret

 

CASHMERE Secret - baza wygładzająca

Kaszmirowa baza wygładzająca do każdego rodzaju cery, bez ograniczenia wieku. Mikrosiateczka przestrzennych silikonów 3D perfekcyjnie kryje niedoskonałości cery i delikatnie wyrównuje zmarszczki. Dzięki niej skóra staje się kaszmirowo gładka i idealnie miękka w dotyku. Gwarantuje efekt matowienia, nawet po wcześniejszym zastosowaniu bogatego kremu. Baza wiąże cząsteczki makijażu, dzieki czemu wydłuża jego trwałoś i sprawia, ze skóra łatwiej oddycha. Dzięki niej makijaż rozprowadza się równomiernie i nie zbija się.
Bazę stosować po oczyszczeniu skóry i nałożeniu odpowiedniego kremu pielęgnacyjnego. Bazę można stosować zarówno pod makijaż, jak i bez niego.

 

Baza wygładająca Cashmere Secret

 

CASHMERE Corrector - korektor rozświetlający

Ekskluzywny rozświetlający korektor z plastyczną mikrosiateczką przestrzennych silikonów (3D) perfekcyjnie kryje ciemne obwódki pod oczami, oznaki zmęczenia, a także wygładza i spłyca zmarszczki. Dzięki rozpraszającym światło mikroperłom, korektor delikatnie rozświetla wybrane miejsca twarzy, zapewniając cerze nieskazitelny, wypoczęty wygląd i równomierny koloryt. Zawiera nawilżający kwas hialuronowy, a lekka konsystencja umożliwia skórze oddychanie i nie zatyka porów. Produkt o długotrwałym działaniu, z efektem "long lasting", odporny na pot i wodę. Nie brudzi ubrań. Polecany przez wizażystów. Do każdego rodzaju cery, bez ograniczeń wieku. Aplikować punktowo pod podkład lub puder. Najczęściej stosuje się w okolice oczu, ust i na skrzydełka nosa.

 

Korektory Cashmere Corrector - rozświetlający i zielony

 

CASHMERE Corrector - korektor zielony

Ekskluzywny zielony korektor z plastyczną mikrosiateczką przestrzennych silikonów (3D) perfekcyjnie kryje tzw. pajączki czyli rozszerzone naczynka, przebarwienia oraz skutecznie tuszuje zmiany rumieniowe skóry. Zawiera bogaty w witaminę P wyciąg z błękitnego lotosu, który uszczelnia i wzmacnia ściany naczyń krwionośnych, łagodzi podrażnienia i szybko niweluje zaczerwienienia. Dzięki łatwej i równomiernej aplikacji, zapewnia cerze idealnie gładki, jednolity koloryt, a lekka konsystencja umożliwia skórze oddychanie i nie zatyka porów. Produkt o długotrwałym działaniu, z efektem "long lasting", odporny na pot i wodę. Nie brudzi ubrań. Polecany przez wizażystów. Do każdego rodzaju cery, bez ograniczeń wieku. Stosować punktowo pod podkład lub puder.

 

Mus - podkład kryjąco-matujący - Cashmere Mousse Make-up

 

CASHMERE Mousse Make-up - pudrowy podklad kryjąco-matujący

Kryjąco-matujący pudrowy podkład o konsystencji musu do każdego rodzaju cery, bez ograniczeń wieku to pierwszy podkład z plastyczną mikrosiateczką przestrzennych silikonów (3D), który perfekcyjnie kryje niedoskonałości cery, maskuje zmęczenie i stres oraz delikatnie wyrównuje zmarszczki. Dzięki niemu skóra staje się kaszmirowo gładka oraz idealnie matowa nawet przez 12 godzin. Rozprowadza się równomiernie i nie tworzy efektu maski ułatwiając skórze oddychanie. Dodatkowo, podkład po nałożeniu adaptuje się do skóry i zapewnia doskonale dobrany, jednolity odcień cery. Mus należy stosować na oczyszczoną twarz, po nałożeniu kremu na dzień. Podkład zapewnia pudrowe, matowe wykończenie makijażu, zatem nie ma konieczności dodatkowego pudrowania twarzy.

Podkłady CASHMERE Mousse Make-up występują w 4 odcieniach:

* Piaskowy beż  ==>polecany do jasnej karnacji
* Naturalny beż  ==>polecany do średniej karnacji
* Słoneczny beż  ==> polecany do średniej i ciemnej karnacji
* Brzoskwiniowy ==> polecany do ciemnej karnacji

 

 

 

Dax Cosmetics
35,50 - 47,60 PLN