Przedłużanie włosów metodą Racoon w stylizacjach scenicznych.

19.10.2011 13:53

Stylizacje sceniczne często wymagają od artystów całkowitej zmiany wizerunku. Przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą Racoon, daje im pewność, że stylizacje przetrwają doskonale przez cały okres zdjęciowy, czy trasę koncertową.

 

 

Metoda Racoon świetnie sprawdza się w stylizacjach filmowych, teatralnych scenicznych, przede wszystkim z uwagi na lekkość włosów i trwałość połączeń. Hipoalergiczny klej, o unikalnym składzie, z wyciągiem ze skórki pomarańczowej i nasion sosny, sprawia, że fryzura jest trwała i odporna na intensywne stylizacje, a jednocześnie łatwo i nieinwazyjnie można doczepione pasemka usunąć.

 

 

Łączenie wykonywane jest za pomocą aplikatora, który delikatnie rozgrzewając klej, łączy ze sobą pasma włosów. Miejsce połączeń jest niewidoczne, dzięki transparentnemu kolorowi kleju, a samo łączenie przypomina wielkością ziarno ryżu. Nowe pasma włosów umieszczane są w specjalnie dobranych miejscach na głowie, tak aby doczepione włosy doskonale komponowały się z naturalnymi. Liczba pasemek zależy od tego, jaki kształt i objętość fryzury chcemy osiągnąć na potrzeby danej charakteryzacji.

 

Justyna Steczkowska

 

Polskie gwiazdy chętnie korzystają z metody Racoon, ponieważ daje ona komfort oraz trwałość fryzury nie tylko na scenie, ale również w życiu prywatnym. Justyna Steczkowska nie ukrywa, że dzięki tej metodzie praca na scenie, nawet z najbardziej skomplikowaną fryzurą, jest lekka, a ona sama czuje się piękna. Stylizacje Racoon wykorzystane były również w wielu polskich filmach oraz sztukach, ostatnio w "Romeo i Julii" wystawianej w krakowskim teatrze STU, "Nędznikach" w warszawskim teatrze ROMA, a także w najnowszym serialu "Dura Lex".

 

 

 

 

Racoon