Racoon - naturalnie długie i gęste włosy

21.02.2011 16:32

Przedłużanie włosów staje się popularniejsze z roku na rok. Coraz więcej kobiet realizuje swoje marzenia o długich i doskonale układających się włosach dzięki innowacyjnym metodom ich przedłużania. Niekwestionowanym liderem na tym rynku jest brytyjska marka Racoon, obecna od ponad 10 lat także w Polsce. Przedłużanie włosów metodą Racoon polega na łączeniu włosów hypo-alergicznym woskiem.

 

W odległości około 0,5 centymetra od skóry głowy, do włosów naturalnych dokłada się włosy do przedłużania za pomocą aplikatora Racoon i w ten sposób tworzy kolejne pasemka. Podczas jednego zabiegu można założyć od 150 do 200 pasemek przedłużających.

 

 

Eksperci Racoon Polska polecają przedłużanie włosami słowiańskimi ze względu na ich niezwykłą miękkość i lekkość. Włosy słowiańskie oferują ogromne możliwości stylizacji, świetnie się układają  a dodatkowo wybierać je można z palety wielu kolorów naturalnych. Jako włosy najwyższej jakości i trudne do zdobycia, pasma włosów słowiańskich są droższe od pozostałych, ale efekt końcowy z pewnością wart jest tej ceny.

 

 

Racoon Polska ma w swojej ofercie również włosy innego pochodzenia, ale zawsze charakteryzujące się najwyższą jakością. Zarówno włosy Standard, czyli pochodzenia azjatyckiego, jak i włosy europejskie zadowolą nawet najbardziej wymagające klientki, a szeroka gama kosmetyków opracowanych specjalnie do pielęgnacji włosów przedłużonych pozwala dłużej cieszyć się piękną fryzurą. W trosce o utrzymanie najwyższej jakości oferowanych usług Racoon Polska prowadzi również profesjonalne szkolenia dla stylistów, którzy chcą wykorzystywać metodę w swoim salonie.

 

 

Usługa przedłużania włosów metodą Racoon jest dostępna w Salonach Partnerskich Racoon Polska na terenie całego kraju, gdzie odpowiednio przeszkolony stylista zadba nie tylko o stronę estetyczną, ale także o bezpieczeństwo przeprowadzanego zabiegu. Pogłębiony wywiad i konsultacja z klientką poprzedzające zabieg pozwolą na czas rozpoznać ewentualne przeciwwskazania i w ten sposób uniknąć niepotrzebnych kłopotów.

 

 

Racoon