REF - koktajle dla włosów na karnawałowe stylizacje

02.01.2012 14:50

W karnawale oczekujesz od stylizacji wyjątkowych efektów? Skomponuj kosmetyczne koktajle! Umiejętne łączenie specjalistycznych kosmetyków zaprocentuje idealną fryzurą i wzmocnionym efektem.

 


Oceaniczna Fala

 

Oceaniczna Fala

Jedną porcję Curl Power 244 połącz z dwoma porcjami Ocean Mist 303. Rozetrzyj w dłoniach, pochyl głowę do przodu, wcieraj we włosy od nasady po końce. Efekt: mokre, mocno skręcone loki.

 

Łagodny Huragan

 

 

Łagodny Huragan

Zmieszaj równą ilość Leave in Treatment 532 i Get It Straight 241. Nałóż na umyte i osuszone ręcznikiem włosy, przeczesz grzebieniem, aby równomiernie rozprowadzić koktajl. Susz z kierunkiem wzrostu włosa, przy użyciu szerokiej szczotki. Użyj Gloss Spray 050 dla wykończenia. Efekt: idealnie gładkie, błyszczące i odżywione włosy.

 

 

Tajemnicza Bryza

 

 Tajemnicza Bryza

Użyj jednej dawki Dry Fiber 505 na trzy dawki Ocean Mist 303. Rozetrzyj w dłoniach do uzyskania konsystencji kremu. Nałóż na umyte, lekko wilgotne włosy, od podstaw, aż po końcówki. Efekt: kontrolowana objętość i tekstura fryzury dla krótkich włosów.

 

 

 

Bezkresna Noc

 

 

 

Bezkresna Noc

Połącz w dłoni Thickening Spray 215 i Mousse 435, rozprowadź na wilgotnych włosach, susz włosy z głową pochyloną do przodu. Prawie suche włosy nawiń na duże wałki, zdejmij je dopiero, gdy włosy będą całkowicie suche, na niesforne kosmyki nałóż Stay Smooth 141. Efekt: maxi objętość i idealna forma.

 

 

 

 

 

 

 

REF Polska