Rozświetlenie i energia - nowa maska The Brightening Facial La Mer

04.01.2013 09:59

Bazując na doświadczeniu i wiedzy marki La Mer, naukowcy z Max Huber Research Labs stworzyli wyjątkową maskę, o naukowo zaawansowanej, luksusowej formule, pozwalającej zwalczać przebarwienia i nierównomierny koloryt skóry.

The Brightening Facial to delikatna i jednocześnie silnie działająca 2-krokowa, 2-obszarowa maska, opracowana po to, by dostarczać cerze rozjaśniających i nawilżających korzyści. Unikalny kompleks The Brightening Essence Intense oparty o legendarne działanie The Miracle Broth oraz rozjaśniających fermentów La Mer pozwala widocznie rozświetlić skórę i odkryć jej młodzieńczy blask. To pielęgnacja w dwóch krokach:

 

 

Krok 1:
Nasycony legendarnym Miracle Broth od La Mer, The Infusion Primer koi i łagodzi skórę, przygotowując ją na intensywne rozjaśnianie.

Krok 2:
Wymodelowana tak, by idealnie przylegać do twarzy, czysta, ultra luksusowa maska o kaszmirowej gładkości, nasycona ponad jedną pełną buteleczką The Brightening Essence Intense, usuwa kolejne warstwy przebarwień, aby skóra była jasna i oczyszczona. Wzmocniona energią turmalinu, 2-obszarowa maska z czystej bawełny zapewnia wnikanie intensywnie rozjaśniających składników głęboko w skórę, aby zyskała ona niezrównany blask.

 

 

Kluczowe składniki:

- Smoothing Ferment - opatentowany kompleks, który rozjaśnia skórę, pozbawiając ją szarego, ziemistego odcienia. Przyspiesza naturalny proces złuszczania skóry jednocześnie spektakularnie zmniejszając pory. Skóra jest oczyszczona i pozbawiona widocznych porów.
- Laminaria saccharina - brązowe algi aktywnie wspomagające proces złuszczania przebarwionych warstw skóry.
- Miracle Broth - legendarny kompleks La Mer który sprawia, że zaczerwienienia wywołane przez podrażniające czynniki środowiska zostają ukojone.
- Lime Tea Extract - wyciąg z herbaty z limety, posiadający właściwości przeciwutleniające, chroni skórę przed przyszłymi podrażnieniami.
- The Vibra White Ferment Blend - silnie działająca kombinacja Micro White Ferment, White Algae Ferment i White Nutrient Ferment stworzona przy użyciu czerwonych mikro alg. Zapobiega przedostaniu się melaniny na powierzchnię skóry, zabezpieczając tym samym przed powstawaniem plam starczych. Chroni przed kolejnymi przebarwieniami.

 

 

The Brightening Facial zapewnia skórze natychmiastowe i spektakularne rezultaty. Ta dająca efekt Spa pielęgnacja zwiększa o 80% nawilżenie skóry, w 64% poprawia jej klarowność i promienność, a o 27% ukojenie skóry.

The Infusion Primer należy nanieść na opuszki palców i wklepać w czystą skórę twarzy i szyi, pozostawiając do całkowitego wchłonięcia. Następnie nałożyć maskę The Brightening Facial Upper Zone na górną część twarzy, starając się unikać bezpośredniego kontaktu z oczami. Wygładzić ją delikatnie i docisnąć do skóry.

 

 

W dalszej części nałożyć maskę The Brightening Facial Lower Zone na dolną część twarzy i również wygładzić, w taki sposób, aby maski nachodziły na siebie na kościach policzkowych. Pozostawić całość na osiem minut, a następnie usunąć, zaczynając od dolnej części. Pozostałość maski powinno się wklepać w skórę twarzy i szyi
i pozwolić, aby produkt całkowicie się wchłonął, a następnie zastosować regularne produkty pielęgnacyjne od La Mer.

W opakowaniu znajduje się 6 kompletów masek i trzeba za nie zapłacić 1050 złotych.

 

 

 

 

La Mer
1050 PLN
Tagi: