Shiseido Lacquer Rouge - intensywny kolor i niezwykła głębia połysku

19.10.2012 12:43

Lacquer Rouge to pomadka w płynie, która pozostawia usta idealnie gładkie, niemal jak polakierowane. Trójwarstwowa struktura formuły zapewnia potrójny efektu makijażu ust - idealnie wygładza, doskonale nawilża, zapewnia intensywny kolor i głęboki połysk.

 

 

Warstwa intensywnego koloru - zapewnia intensywny kolor ust, które wyglądają tak idealnie, jakby były pokryte wielowarstwową powłoką lakieru. Gwarantuje wierność koloru niezależnie od  naturalnego koloru ust. Technologia odpowiedzialna za intensywność koloru:

- Color Condense Oil
- Trans Red
- Micromatic Color Pigment
- Dual Optimizing Powder

 

 

Warstwa głębokiego połysku - niezwykły połysk sprawia, że usta wyglądają na idealnie wygładzone, jak polakierowane. Technologia odpowiedzialna za głęboki połysk to Top Coating Oil.

 

 

 

Warstwa nawilżająca - zapewnia ustom intensywne i długotrwałe nawilżenie, wygładza, regularnie stosowana niweluje i zapobiega szorstkości. Technologia odpowiedzialna za nawilżenie:

- Moisture Holding Oil
- Super Hydro-Wrap Vitalizing DE

 

 

Długotrwała formuła doskonale utrzymuje się na ustach, nie rozmazuje się i nie blaknie. Technologia odpowiedzialna za trwałość makijażu to Anti-bleed powder.

 

 

Lacquer Rouge rozprowadza się niezwykle gładko, nawet na suchych i szorstkich ustach, a specjalny aplikator umożliwia precyzyjne zaznaczenie linii ust oraz łatwą aplikację formuły. Delikatna i bezpieczna dla skóry formuła kosmetyku została przetestowana dermatologicznie.

 

 

Lacquer Rouge należy przechowywać zdala od bezpośredniego działania słońca i wilgoci. Po zastosowaniu najlepiej jest wytrzeć aplikator chusteczką i dokładnie zamknąć. W ofercie Shiseido znajdziemy osiem odcieni Lacquer Rouge, każdy o pojemności 6 g w cenie 100 złotych. Produkt rekomendowany do demakijażu Lacquer Rouge to Shiseido The Skincare Instant Eye and Lip Makeup Remover.

 

 

 

 

Shiseido
100 PLN