Someday - pierwszy zapach od Justina Bibera w Polsce!

18.12.2012 12:25

6 grudnia 2012 roku na polskim rynku pojawił się pierwszy zapach dla kobiet stworzony przez Justina Bibera. Dostępny w perfumeriach Douglas na terenie całego kraju.
Justin Bieber to jeden z najmłodszych wokalistów na świecie, wielokrotnie nagradzany za swe muzyczne osiągnięcia.

 

 

Został także uznany przez magazyn Forbes za trzeciego najbardziej wpływowego celebrytę roku 2012, a jego twarz znalazła się na okładce tego opiniotwórczego magazynu. Z myślą o swoich fankach wraz z największą globalną firmą prestiżowych kosmetyków - Elizabeth Arden, wykreował pierwszy zapach Someday.

Justin chciał, by Someday było czymś więcej niż tylko zapachem - czystą energią, stanem umysłu, który inspiruje i sprawia, że nigdy nie mówimy nigdy!!! Zapach, który jest doskonałym odzwierciedleniem osobowości Justina.

 

 

Justin twierdzi - Chciałem stworzyć zapach dla moich fanek, którego sam nie miałbym dość... obok którego stale chcę być i nie mogę się od niego oderwać. Someday jest wesoły i świeży, ale też zaczepny i absolutnie niezwyczajny. Owocowa nuta przekazuje motto Justina o ambicjach do osiągania wszystkiego, przy jednoczesnym pozostawaniu sobą.

Pierwszy zapach Justina Someday zadebiutował w USA w czerwcu 2011 roku z bijącą historyczne rekordy sprzedażą. Zapach już otrzymał wiele prestiżowych nagród, jak i sam Justin, który obok wielu muzycznych nagród został uznany za największego celebrytę wśród marek zapachowych.

 

 

Teraz także polskie fanki będą miały okazję zatrzymać wraz z zapachem Someday kawałek serca Justina. Będą mogły nosić przy sobie wodę toaletową Justina z zamkiem w kształcie serca i kluczyk, które zdobią flakon.

Ceny zapachu:

EDT 30 ml - 129 PLN
EDT 50 ml - 169 PLN
EDT 100 ml - 209 PLN

 

materiały prasowe