Supernawilżający błyszczyk do ust Clinique

14.10.2007 21:31
Nowy błyszczyk Clinique Superbalm Moisturizing Gloss przynosi ulgę spieczonym, suchym ustom. Mieniący się, piękny kolor w połączeniu z pielęgnującymi i chroniącymi usta składnikami to najnowsza propozycja Clinique. Błyszczyk dla Pań, które pragną dbać o delikatną skórę ust i równocześnie cieszyć się ich blaskiem. Powstał z połączenia intensywnie nawilżającego wargi błyszczyka ze składnikami pielęgnacyjnymi znanymi z oryginalnego preparatu Superbalm Tinted Lip Treatment.

Nowy błyszczyk Clinique Superbalm Moisturizing Gloss przynosi ulgę spieczonym, suchym ustom. Mieniący się, piękny kolor w połączeniu z pielęgnującymi i chroniącymi usta składnikami to najnowsza propozycja Clinique. Błyszczyk dla Pań, które pragną dbać o delikatną skórę ust i równocześnie cieszyć się ich blaskiem. W wyniku połączenia intensywnie nawilżającego wargi błyszczyka ze składnikami pielęgnacyjnymi znanymi z oryginalnego preparatu Superbalm Tinted Lip Treatment powstał nowy błyszczyk Superbalm Moisturizing Gloss, który odżywia, chroni i regeneruje delikatną skórę ust jednocześnie gwarantując długo utrzymujący się na ustach, mieniący kolor.

Preparat Superbalm Tinted Lip Treatment, który na rynku zadebiutował w lutym 2003 roku bardzo szybko stał się ulubionym, luksusowym produktem dla wielu Pań. I oto, cztery lata później, Clinique wyciągając odpowiednie wnioski z fenomenalnego sukcesu, jaki odniósł Superbalm, wprowadził na rynek większy i jeszcze bardziej ulepszony produkt. Teraz błyszczyk dostępny jest w dwukrotnie większych opakowaniach, jeszcze bardziej się mieni, jego kolory są bardziej nasycone, a na dodatek w ofercie jest aż 8 nieporównywalnych odcieni. Produkt jest już dostępny na rynku od połowy września br. we wszystkich punktach sprzedaży Clinique w cenie 69 złotych.


Ten luksusowy błyszczyk pokrywa usta mieniącymi się, nasyconymi kolorami i dba o odpowiednie nawilżenie i odżywienie skóry warg. Jeżeli choć raz usta Twoje doświadczą Superbalm Moisturizing Gloss, już zawsze będą domagały się stosowania tego kojącego skórę i gwarantującego piękny wygląd ust błyszczyka. Skóra warg jest bardzo cienka i przepuszczalna, dlatego też wymaga dużej dawki nawilżania. Składniki zawarte w tym błyszczyku tworzą jakby tarczę ochronną na powierzchni skóry, odżywiają ją, zapobiegają jej przesuszaniu i pękaniu jednocześnie zapewniając piękny kolor i blask.

* Regeneruje popękaną skórę warg
* Wzmacnia naturalne mechanizmy regenerujące skórę i przyspieszające jej odnowę
* Łagodzi podrażnienia skóry i chroni przed szkodliwym wpływem środowiska
* Pomaga utrzymać optymalny poziom nawilżenia skóry i wzmacnia delikatną skórę warg
* Przetestowany alergologicznie. W 100% bezzapachowy

Superbalm Moisturizing Gloss zawiera w swoim składzie specjalną kombinację naturalnie otrzymywanych składników odżywiających i regenerujących skórę warg:

* Potrójna mieszanka lipidów pomaga zregenerować i odbudować barierę nawilżającą skóry, dzięki czemu może ona zatrzymywać w sobie więcej wody, co powoduję, że skóra staje się gładsza i jędrniejsza.
* Kwas linolowy oraz cholesterol, składniki naturalnej bariery chroniącej przed utratą nawilżenia ze skóry, pomagają regenerować naskórek.
* Witamina E chroni skórę warg przed szkodliwym wpływem środowiska.
* Wyciąg z aloesu koi skórę i łagodzi podrażnienia.

Nowy błyszczyk Superbalm Moisturizing Gloss dostępny jest w 8 silnie nawilżających, intensywnie mieniących się odcieniach, od owocowych różów i odcieni brzoskwiniowych, aż po wyszukane odcienie neutralne i śliwkowe. Poziom nasycenia pigmentem jest zróżnicowany, dzięki czemu z łatwością można dobrać odpowiedni dla siebie kolor - od delikatnego, po bardziej zdecydowany. Błyszczyk należy stosować regularnie i nakładać bezpośrednio na wargi lub na pomadkę. Błyszczyk dostępny jest w następujących odcieniach: Apricot, Raspberry, Mango, Rootbeer, Lilac, Ginger, Currant and Grapefruit.

Clinique
69 PLN