Tantasia Jane Iredale - z piękną skórą na urlop

29.06.2011 15:11

Wyjście na plażę z pięknym brązowym kolorytem skóry, to z całą pewnością marzenie nie jednej z nas. Pomimo wielu napływających informacji na temat negatywnego oddziaływania solarium, wiele osób wybiera ten sposób na uzyskanie pięknej opalenizny.

 

 

Znacznie jednak "zdrowszym" rozwiązaniem jest stosowanie samoopalaczy, tym bardziej takich, które zostały przygotowane w oparciu o tylko i wyłącznie naturalne składniki i które oprócz nadania pięknego kolorytu skóry, wyróżniają się prawdziwie uroczym i niepowtarzalnym zapachem. Taka jest właśnie Tantasia - satynowy samoopalacz do ciała.

 

 

Tantasia to zupełna nowość nie tylko na polskim, ale także i amerykańskim rynku kosmetycznym. Unikalna kompozycja składników, która wraz z melaniną zawartą w skórze sprawia, że kolor opalenizny jest doskonale naturalny (nie pomarańczowy). Ponadto proteiny pszenicy zawarte w produkcie koją i głęboko nawilżają skórę. Natomiast silikon pochodzenia roślinnego sprawia, że skóra jest satynowa i miękka niczym jedwab. Tantasia przeznaczona jest dla każdej, nawet najbardziej wrażliwej skóry twarzy i ciała.

 

 

To jednak nie wszystkie zalety Tantasia. Ten doskonały samoopalający balsam z drobinkami złota, posiada kremową konsystencję, która prawidłowo rozprowadzona nie pozostawi na Twojej skórze najmniejszych smug nadając jej długotrwały (1-2 tygodnie) efekt naturalnej opalenizny. Tantasia to również długotrwałe nawilżenie oraz miękka, aksamitna skóra. Dodatkowo, zawarta w produkcie delikatna nuta zapachowa pozostawia przyjemny aromat, a drobinki złota idealnie opalizują skórę. Tantasia Jane Iredale dostępna jest w sklepie internetowym.

 

 

 

 

 

Jane Iredale
200 PLN