Toskańskie spa - Dr Irena Eris SPA Resort Toscana

19.04.2012 12:22

Odkryj niepowtarzalny nastrój słonecznej Toskanii w swoim domowym SPA. Rozkoszuj się aromatami winorośli i gajów oliwnych. Oddaj się zapomnieniu i poczuj dobroczynne działanie wyciągu z liści winogron i wosku z oliwek dla intensywnego odżywienia i regeneracji Twojej skóry... Takie właśnie emocje wyzwala nowa seria SPA Resort, dostępna wyłącznie w perfumeriach Douglas.

 

 

W skład nowej serii wchodzą 3 kosmetyki do pielęgnacji ciała:

Relaksujący peeling myjący i wygładzający do ciała
Składniki:
esencja z czerwonych liści winorośli, wosk z zielonej oliwki
Efekt: oczyszczenie, wygładzenie, nawilżenie

 

 

Wyjątkowe połączenie drobinek peelingujących z wyciągiem z liści winogron, wygładza ciało i przygotuje na przyjęcie dobroczynnego działania składników pielęgnacyjnych. Wosk z oliwek nawilża skórę pozostawiając ją miękką i gładką. Preparat należy stosować na mokrą skórę - nanieść niewielką ilość peelingu, masować ciało, następnie spłukać wodą. Rekomendowana przez producenta cena to 100 zł za 200 ml.

 

 

Aromatyczny balsam regenerujący do ciała
Składniki:
esencja z czerwonych liści winorośli, wosk z zielonej oliwki, olej babassu i z nasion soi
Efekt: regeneracja, odżywienie, wygładzenie

 

 

Balsam przepełniony aromatem winorośli i gajów oliwnych, dojrzewających pod gorącym słońcem Toskanii. Wyciąg z liści winogron i wosk z oliwek intensywnie odżywiają i regenerują skóry. Olejki z nasion soi i babassu nawilżają skórę , nadając jej niezwykłą miękkość.

 

 

Balsam należy delikatnie rozprowadzić na umytej i osuszonej skórze, wmasować aż do wchłonięcia. Stosować po każdej kąpieli. Rekomendowana przez producenta cena to 116 zł za 200 ml słoik.

 

 

 

 

Ochronny krem wygładzający do dłoni z filtrem SPF 15

Składniki: esencja z czerwonych liści winorośli, wosk z zielonej oliwki, witamina E
Efekt: regeneracja, odżywienie, ochrona

Aromatyczna pielęgnacja dłoni zapewniająca ich wygładzenie i uelastycznienie skóry. Połączenie wosku z zielonych oliwek i wyciągu z czerwonych liści winorośli doskonale nawilża, odżywia i regeneruje skórę, pozostawiając na niej niewidoczny, przyjemny film ochronny.

Filtr SPF 15 zabezpiecza skórę przed promieniowaniem UV  zmniejszając prawdopodobieństwo powstania przebarwień skórnych. Dzięki zawartości witaminy E, krem skutecznie zapobiegnie negatywnemu działaniu wolnych rodników zapewniając na dłużej młody wygląd dłoni. Niewielką ilość kremu należy delikatnie wmasować w skórę dłoni. Rekomendowana przez producenta cena to 80 zł za 100 ml tubkę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dr Irena Eris
80, 100, 116 PLN