Triple Pearl Powder - perłowy dar od natury

31.01.2013 13:05

Makijaż mineralny Jane Iredale przedstawia perłowy puder Triple Pearl Powder Finishing Powder, opakowany w przepiękne wymienne etui. Nowy perłowy puder od Jane Iredale to idealny podarunek dla kogoś wyjątkowego.

 

 

Perłowy puder Jane Iredale Triple Pearl Powder Finishing Powder to luksusowy prezent dla kobiet, które chcą mieć pięknie rozświetloną, a zarazem perłową skórę. Triple Pearl Powder Finishing Powder zawiera innowacyjne składniki które dostarczą naturalnej ochrony dla każdej skóry wraz z efektem anti aging.

 

 

Ekstrakt perłowy odmłodzi, uspokoi i rozświetli zmęczoną skórę, puder perłowy zapewni właściwości anti aging, wygładzi i rozjaśni skórę, natomiast ekstrakt perłowy poprawi koloryt skóry i nawilży. Puder jest przeznaczony dla wszystkich typów skór. Jest niekomogenny i powinien być stosowany na ulubiony podkład, aby wygładzić i rozjaśnić skórę, oraz dodać jej luksusowego wykończenia. Dodatkowym atutem tego wyjątkowego produktu jest jego przepiękne opakowanie z prawdziwą muszelką na wieczku. Muszelka ta stanowi w każdym jednym opakowaniu niepowtarzalne dzieło sztuk.

 

 

Jane Iredale to kompleksowa linia kosmetyków do pielęgnacji skóry opracowana w celu zwiększenia komfortu życia kobiet poprzez efektywności, prostotę i piękno. Założona w 1994 roku i prowadzona do dnia dzisiejszego przez Jane Iredale. Każdy produkt z linii kosmetyków został stworzony, aby pielęgnować skórę w każdym wieku zarówno kobiet, jak i mężczyzn.

 

 

Jest to numer jeden w przypadku specjalistów od pielęgnacji skóry. Kosmetyki mineralne Jane Iredale, są zalecane przez chirurgów plastycznych i dermatologów. Kosmetyki dostępne są w ponad 40 krajach: od drobnych uzdrowisk i salonów, kurortów, aptekarzy i biur medycznych, poprzez sklepy kosmetyczne i internetowe.

 

 

 

Jane Iredale
295 PLN