Wiosenny look Gypsy Girl od Gosh

11.05.2010 12:38

Wiosna i lato to najbardziej radosne i kolorowe pory roku. Właśnie dlatego firma Gosh tworząc wiosenno-letni look kolorystyczny inspirowała się wielobarwną aurą towarzyszącą twórczości słynnej malarki Fridy Kahlo. Tej wiosny Gosh proponuje kobietom niezykle ciekawy look - Gypsy Girl.

 

 

Kosmetyki z kolekcji Gypsy Girl 2010 kuszą zmysłowymi, nasyconymi kolorami oraz charakteryzują się łatwością i szybkością aplikacji. Cygańska dziewczyna mieni się kolorami, uwodzi spojrzeniem, przyciąga swoim magnetyzmem.

 

 

Gosh to duńska firma produkująca wysokiej jakości kosmetyki ze wszystkich najpopularniejszych grup. Są to więc zarówno kosmetyki kolorowe przeznaczone do makijażu, manicure i pedicure, zapachy oraz kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji ciała i twarzy.

 

Oczy

Gosh Special Eye Shadow Collection
Specjalnie dobrane poczwórne cienie z Gosh Special Eye Shadow Collection to produkt z nowej palety cieni do powiek, które wypiekane są w ceramicznych płytach, aby zapewnić im unikalną, wysoką jakość.

 

Cienie są wyjątkowo miękkie, zawierają wiele mikrocząsteczek, posiadają fantastyczne nasycenie koloru. Gosh Special Eye Shadow Collection oferuje niezliczone możliwości. Nakładając cienie przy użyciu suchego aplikatora zapewniają naturalny wygląd, natomiast nakładając cienie na mokro pozwalają uzyskać metaliczny i głęboko nasycony kolor.

 

 

Aby uzyskać rozpromieniony makijaż należy najpierw użyć wilgotnego aplikatora, a następnie nałożyc warstwę na sucho. Gosh Special Eye Shadow Collection może być również stosowany jako eye liner - tusz do kresek. Kolekcja cieni zawiera aplikatory, dzięki którym można wykonać zarówno grubą, jak i cienką linię. Dostępne kolory to Modern Gypsy (granatowy, niebieski, pomarańczowy, oliwkowy), Bohemian Gypsy (szary, lila, koral, bordo).

 

 

Velvet Touch Eye Liner
Velvet Touch Eye Liner wyróżnia się fantastyczną pigmentacją, jest miękki i łatwo się aplikuje, poza tym łatwo można go rozetrzeć pędzelkiem lub aplikatorem. Jest dostępny w kolorze Sky High.

 

 

Usta

Jumbo Lip Gloss Pencil
Błyszczyk do ust w ołówku Jumbo Lip Gloss Pencil - właściwie łatwiej już być nie może! Jest lśniącym, super gorącym błyszczykiem o właściwościach ochronnych i pielęgnacyjnych. Zawiera wysoki poziom olejków nawilżających, dzięki czemu pozostaje na ustach znacznie dłużej. Jest bardziej nawilżający i wspaniale pielęgnuje usta.

 

 

Kolor nakłada się bardzo gładko, podczas gdy naturalne składniki w pełni nawilżają i zmiękczają usta. Fantastyczny błyszczyk do ust w ołówku zapewnia cudowny kolor, wysoki połysk i pielęgnacje ust. Dostępny w następujących kolorach: Cabana Orange, Flamingo Coral i Gypsy Red.

Temperówka do ołówków 2w1
Możesz zawsze mieć swój błyszczyk w ołówku gotowy do użycia dzięki naszej temperówce 2w1. Jest specjalnie zaprojektowana by dopasować się do rozmiaru tej kredki o konsystencji pomadki. Może być stosowana do błyszczyków w ołówku, jak również do standardowych rozmiarów kredek i ołówków kosmetycznych.

 

 

Paznokcie

Gosh Nail Lacquer
Gosh Nail Lacquer posiada płynna konsystencję, która ułatwia aplikację. Bardzo szybko schnie i doskonale kryje płytkę paznokcia. Dostępny w kolorze Hot Coral 587.

 

 

 

 

 

 

Gosh
16,90 - 49,90 PLN