With Love - nowy zapach Mohito

28.09.2011 15:23

Perfumy... Są jak wiadomości, które chce się przekazać. Mohito tej jesieni zaczyna przemawiać językiem zapachów i wprowadza  do swoich sklepów With Love Mohito. Wyjątkowo zmysłowy zapach na bazie nuty czarnego fiołka, piwonii, kwiatu lotosu i owocu pomarańczy już wkrótce trafi do salonów marki.

 

 

With Love Mohito to niespodzianka, jaką marka szykuje dla swoich klientek tej jesieni. Już wkrótce w salonach pojawią się perfumy, stworzone dla kobiet, którym szczególnie bliska jest nowoczesna kobiecość. Zmysłowy zapach wywoła u niejednego mężczyzny gęsią skórkę, a wszystkie kobiety go pokochają. W perfumach With Love Mohito jest wszystko to, co powinien zawierać zapach idealny: piękno, spełnienie, energia.

 

 

Skomponowane z czarnego fiołka, piwonii, kwiatu lotosu, owocu pomarańczy, orchidei, śliwki daktylowej, ambry, piżma i drzewa mahoniowego, wydają się być mieszanką doskonałą. Wszystkie nuty, zebrane w jednej kompozycji, subtelnie się uzupełniają i fenomenalnie razem pachną. With Love Mohito, już po pierwszym skropieniu skóry, delikatnie działa na wyobraźnię i pobudza wszystkie zmysły. Zapach dojrzewa i ewoluuje, pod wpływem ciepła skóry owoc pomarańczy i piżmo wydają się pachnieć zdecydowanie intensywniej. Kwiat lotosu i orchidea, wyczuwalne dopiero po chwili, uwodzą pełnym obezwładniającym aromatem.

 

 

To promienny, wyjątkowo świeży zapach, na każdą okazję. With Love otula niczym kwiatowy szal, powiewający na wietrze. Dodatkowo pięknie zaprojektowany flakon sprawi, że każda z pań będzie chciała otrzymać go w prezencie. Subtelny dodatek do modowych kreacji, zwłaszcza do jesiennej kolekcji Mohito. Od tej pory nie tylko trendy w modzie, ale i nutach zapachowych, będą gościć w salonach marki.

 

 

 

 

Mohito