Wody perfumowane Love Story by Ingrid

13.09.2013 09:54

Opowiemy Ci historię o pocałunkach i marzeniach, przywołamy na myśl najlepsze wspomnienia.. z wodami perfumowanymi Love Story Ingrid. Każdy z zapachów jest niezwykle charakterystyczny, zmysłowy i uzależniający, stanowi osobną opowieść, która łącząc się w całość tworzy niepowtarzalną, miłosną historię.

 

 

Zapachy Love Story Ingrid dostępne są w trzech odsłonach: Love Story Memories, Love Story Dreams, Love Story Kisses. Love Story Memories łączy w sobie delikatność a jednocześnie intensywność, przywodząc na myśl piękne wspomnienia. Świeży i subtelny aromat nadaje szyku i elegancji. Jest słodki, kwiatowo-owocowy, z piżmowym akcentem. W nucie głowy dominuje brzoskwinia i grapefruit, w nucie serca malina, jaśmin i fiołek, zaś w nucie bazy białe piżmo i bursztyn.

 

 

Love Story Dreams to kobiecość z przewagą nut kwiatów róży oraz owoców jagód i moreli, to elegancja i słodycz w najlepszym wydaniu. Nuty serca, na które składają się między innymi kwiaty jaśminu i fiołków oraz aromat drzewny rozpieszczają zmysły, zaś bazowy aromat piżmowo-waniliowy dodaje odwagi do spełniania marzeń.

 

 

Love Story Kisses to zapach stworzony dla kobiet subtelnych, eleganckich i romantycznych. Niezwykle świeże nuty owocowe śliwki i mandarynki, uzupełnia aromat delikatnych kwiatów jaśminu, róży i lilii, pobudzający pozytywne emocje. Nuty bazowe tworzy białe piżmo i mech, którym nie oprze się żaden mężczyzna.

 

 

 

 

Verona Products Professional
ok. 19 PLN/ 50 ml