Vado HD kamera od Creative

03.02.2009 18:40

Creative wprowadził do ofert w Europie, a także w Polsce nową kieszonkową kamerę wideo: Vado HD Pocket Video Cam. Cienka, lekka kamera Vado HD z łatwością mieści się w kieszeni, torebce lub dłoni. Nagrywa w wysokiej rozdzielczości (720p) po naciśnięciu jednego przycisku.

Creative wprowadził do ofert w Europie, a także w Polsce nową kieszonkową kamerę wideo: Vado HD Pocket Video Cam. Cienka, lekka kamera Vado HD z łatwością mieści się w kieszeni, torebce lub dłoni. Nagrywa w wysokiej rozdzielczości (720p) po naciśnięciu jednego przycisku.

 

Vado HD to jedyna kieszonkowa kamera wideo ze złączem i przewodem HDMI w zestawie. Urządzenie wysyła obraz w wysokiej rozdzielczości (do 1080i) na ekran telewizora HDTV.  Prócz tego, wyróżnia się precyzyjnym, szklanym obiektywem, zapewniającym doskonałą jakość obrazu i wbudowaną pamięcią 8 GB, która pomieści do dwóch godzin wideo HD.

 

- Zaprojektowaliśmy Vado HD, by użytkownicy mogli łatwo i szybko nagrywać spontaniczne i zabawne momenty z życia, a potem oglądać je w domu na telewizorze HDTV, oczywiście w wysokiej rozdzielczości - powiedział Steve Ericsson, wiceprezes i dyrektor generalny produktów audio i wideo w firmie Creative. - Użytkownicy mogą przesyłać filmy wideo do komputera PC lub oglądać na ekranie telewizora HDTV w jakości HD! Vado HD oferuje obraz w rozdzielczości do 1080i na ekranie HDTV za pośrednictwem przewodu HDMI.

 

 

Dzięki prostej obsłudze, Vado HD doskonale nadaje się do błyskawicznego rejestrowania zdarzeń. Typowej kamery wideo zwykle nie trzyma się pod ręką, a Vado HD zawsze jest gotowa do nagrania zdarzeń i sytuacji, które mogą stanowić doskonałą pamiątkę na całe życie. Vado HD pomieści do dwóch godzin nagrań HD i nie wymaga nośnika w postaci kasety czy płyty DVD. Wyjmowany akumulator zapewnia do dwóch godzin nagrywania i odtwarzania, a dodatkowe akumulatory można kupić osobno.

 

 

Vado HD ułatwia i przyspiesza udostępnianie wideo w serwisach YouTube i Box.net Posiada wbudowane złącze USB,  przez które można  podłączyć je do komputera PC tak,
jak pamięć flash. Kamera dostarczana jest z oprogramowaniem Vado Central, które pokazuje miniatury nagrań wideo i pozwala je przeglądać oraz przesyłać do komputera PC.
Oprogramowanie umożliwia również łatwe przesłanie nagrań do serwisu YouTube lub Box.net Dla ułatwienia współdzielenia nagrań wideo z wybranymi przyjaciółmi i rodziną,
serwis Box.net umożliwia ściągnięcie kopii wybranego nagrania wideo. Vado Central umożliwia wykonywanie fotosów, bezpłatne oprogramowanie Muvee, stanowiące składnik
Vado Central pozwala tworzyć i edytować własne produkcje wideo.

 

Vado HD podsumowanie:
– Lekka, kieszonkowa konstrukcja
– Nagrywanie w rozdzielczości HD 720p
– W zestawie przewód HDMI; Złącze HDMI umożliwia wyświetlanie obrazu
 1080i na ekranie telewizora HDTV
– Wbudowany dwucalowy, kolorowy ekran LCD
– Wyjmowany akumulator
– Szklany, precyzyjny obiektyw
– Wbudowany przewód USB do łączenia z komputerem PC
– Wbudowane oprogramowanie Vado Central do wysyłania filmów do YouTube
 i Box.net, plus oprogramowanie Muvee? do montażu i obróbki wideo oraz
 wykonywania fotosów.

 

Dostępne akcesoria do kamery Vado HD:
– Ochronne etui
– Dodatkowy akumulator oferujący do dwóch godzin nagrywania lub
 odtwarzania
– Zasilacz z ładowarką
– Etui do nagrywania wideo pod wodą

Creative
599 PLN