• Cliff Diving. Red Bull i Maurice Lacroix

  01.08.2014 10:57

  Marka Maurice Lacroix została oficjalnym partnerem firmy Red Bull, w tegorocznej edycji zawodów organizowanych pod nazwą "The Red Bull Cliff Diving World Series". Czas, technika i kreatywność - to kluczowe elementy charakteryzujące skoki do wody z niewyobrażalnych dla zwykłych śmiertelników wysokości, wynoszących 27 metrów dla mężczyzn i 20 metrów dla kobiet.

  czytaj dalej >

 • Tomasz Ossoliński for Gino Rossi - limitowana kolekcja butów

  02.07.2014 12:21

  Klimatyczne wnętrze utrzymanego w stylistyce lat 70. Syreniego Śpiewu czekało na zaproszonych gości, którzy 24 czerwca mieli okazję zapoznać się z limitowaną kolekcją butów zaprojektowanych przez Tomasza Ossolińskiego dla polskiej marki Gino Rossi. Ekskluzywna prezentacja pokreśliła wyjątkową dbałość o detal oraz rzemieślnicze podejście do produkcji obuwia.

  czytaj dalej >

 • Pozytywna Rewolucja w Modzie również w Polsce

  23.04.2014 13:08

  52 kraje, w tym Polska wezmą udział w międzynarodowej akcji Fashion Revolution Day - na rzecz poprawy warunków pracy oraz ochrony środowiska w przemyśle odzieżowym. 24 kwietnia 2014 minie rok od największej tragedii w historii przemysłu odzieżowego, która wydarzyła się w fabryce kompleksu Rana Plaza, w Dhace (Bangladesz).

  czytaj dalej >

 • Współpraca Maurice Lacroix i FC Barcelona

  18.03.2014 13:24

  Firma Maurice Lacroix, dynamicznie rozwijająca się, szwajcarska marka zegarków, z dumą ogłosiła, podpisanie trzyletniego kontraktu dotyczącego współpracy z klubem piłkarskim FC Barcelona (FCB), uważanym za jeden z najbardziej prestiżowych na świecie, jako partner i oficjalny dostawca zegarków dla FC Barcelona.

  czytaj dalej >

 • Warsaw Sneaker Market vol. 2 - święto polskich kolekcjonerów obuwia

  11.03.2014 11:51

  Warsaw Sneaker Market powróci już 15 marca 2014 r. Po dużym sukcesie pierwszej edycji organizatorzy zapowiadają dużą imprezę o zasięgu ogólnopolskim. - "Cały czas pracujemy nad naszym wydarzeniem, jednak już teraz mogę zdradzić, że przygotowaliśmy wiele atrakcji dla naszych odwiedzających.

  czytaj dalej >

 • Odkryj denim na nowo z marką New Look

  27.02.2014 08:41

  W środę, 19 lutego 2014 r. odbyła się prezentacja nowej, dżinsowej kolekcji marki New Look. Spotkanie pod hasłem "#DiscoverDenim" miało na celu odświeżenie wizerunku klasycznego denimu oraz zaprezentowanie dżinsowych propozycji New Look na nowy sezon.

  czytaj dalej >

 • Zimowa Radość z Jazdy z BMW xDrive

  07.01.2014 20:06

  Jazdy testowe najnowszymi modelami BMW wyposażonymi w napęd xDrive, ekscytujące próby na rampach czy zawody narciarskie BMW xDrive Challenge powered by Rossignol to tylko niektóre z atrakcji "Zimy z BMW", która startuje w Tatrach.

  czytaj dalej >

 • Książę Harry i inwalidzi wojenni w wyścigu na Biegun Południowy

  16.12.2013 12:03

  Trzy drużyny weteranów wojennych, w tym załoga brytyjska - prowadzona przez Księcia Harrego, przemierzyły Antarktydę na południe aż do Bieguna Południowego w wyścigu, który pomógł w zbieraniu pieniędzy na przywracanie aktywności zawodowej zranionych żołnierzy.

  czytaj dalej >

 • Kalendarz YES 2014 - najpiękniej być po prostu sobą...

  09.12.2013 13:02

  Kalendarz YES 2014 ma opowiedzieć o kobiecie, która najlepiej się czuje wtedy, gdy może być sobą, a w tym najlepiej pomoże jej wymarzona biżuteria. To ona spełnia marzenia i to nie tylko te najbardziej wyrafinowane. Biżuteria tworzy magię codzienności, sprawia, że twardo stąpając po ziemi jednocześnie możemy się zanurzać w bajce.

  czytaj dalej >

 • Davis Factor - fotograf gwiazd i założyciel marki Smashbox - w Polsce

  26.11.2013 15:07

  Davis Factor, fotograf, autor sesji zdjęciowych gwiazd i założyciel marki Smashbox przyjechał do Polski. W dniach 14 i 15 listopada w studio fotograficznym PIN UP w Warszawie zaproszeni goście mieli okazję stanąć na planie zdjęciowym i przy dźwiękach żywiołowej muzyki spotkać się z Davisem, który stanął po drugiej stronie obiektywu.

  czytaj dalej >