8. Półmaraton Warszawski - adidas uwolni nieskończoną energię!

19.03.2013 16:03

8. Półmaraton Warszawski zapamiętamy do końca życia! 24 marca po raz pierwszy w Polsce, w jednym biegu, weźmie udział aż 13000 ludzi! Dla każdego z nich będzie to wyjątkowe przeżycie. Zadba o to sponsor imprezy - adidas, który przygotował niespotykane dotąd w Polsce atrakcje na trasie.

 

 

- Wyobraź sobie, że na 15. kilometrze zaczynasz odczuwać zmęczenie - mówi Patryk Cebartowski z adidas Poland. - I nagle słyszysz swoją ulubioną piosenkę. I to nie w słuchawkach, ale ze sceny stojącej przy trasie, a do tego ze specjalną dedykacją dla Ciebie. Kilometr dalej rozwija się olbrzymia płachta z Twoim imieniem i zachętą do jeszcze większego wysiłku. Zastrzyk energii gwarantowany! - dodaje.

Wymyśl hasło i wygraj adidas Energy Boost

Pierwszą z przygotowanych atrakcji jest specjalna aplikacja na fan page'u na Facebooku. Dzięki niej, każdy może dzielić się pomysłami na to, jak dodać energii biegaczowi podczas zawodów. Najciekawszy pomysł zostanie nagrodzony rewolucyjnymi butami adidas Energy Boost.

 

 

Dodamy Warszawie nieskończonej energii!

Na kilka dni przed startem udostępniona zostanie kolejna aplikacja, która dostarczy kibicom narzędzia do dopingowania biegaczy. Jak to działa? Każdy może wgrać zdjęcie albo hasło, które jemu samemu lub komuś bliskiemu również startującemu doda energii do biegu.

Zgłoszone propozycje zamienione zostaną w narzędzia, które na czas imprezy pozwolą Warszawie stać się miastem pełnym mocy. Wybrane hasła i grafiki wyemitowane zostaną na specjalnym telebimie i na billboardach. Ponadto, będzie możliwość nadrukowania swoich haseł na przygotowane przez organizatorów flagi, które można odebrać w piątek lub sobotę na Expo w Pałacu Kultury i Nauki.

Podczas trwania biegu przygotowanych zostało również szereg innych atrakcji, które do ostatnich chwil pozostaną niespodzianką. Jedno możemy zdradzić - tej edycji Półmaratonu Warszawskiego na pewno nie zapomnicie!

 

 

Eksperci adidas Running czekają

Do dyspozycji wszystkich odwiedzających targi Expo przed 8. Półmaratonem Warszawskim będą eksperci adidas. Mateusz Jasiński - redaktor naczelny serwisu TreningBiegacza.pl - doradzi, jak rozplanować siły, aby w niedzielę wypaść jak najlepiej. Katarzyna Biłous - dietetyk - zdradzi, co jeść przed startem, aby uniknąć problemów żołądkowych. Sposoby na zmotywowanie się do maksymalnego wysiłku zdradzi Wojciech Herra, psycholog. Służyć radą będzie również uznany fizjoterapeuta Łukasz Wilgocki.

Eksperci adidas Running będą odpowiadać na wszystkie pytania w piątek od 12 do 20 i w sobotę od 10 do 20 w sektorze adidas w Sali Ratuszowej w PKiN (wejście od ul. Marszałkowskiej). Szczegóły dotyczące wszystkich atrakcji na Półmaratonie Warszawskim znaleźć można na fan page'u na Facebooku.

Startujesz czy kibicujesz? 24 marca wyjdź na trasę, przyłącz się do biegu i pokaż całemu światu, że Warszawa jest miastem nieskończonej energii!

 

 

 

 

adidas Running