Pokaz marki Imunzi na Cracow Fashion Week 2010

23.03.2010 13:04

Artystyczna Pracownia Sukienek Imunzi rozpoczyna sezon sukienkowy pokazem mody w ramach Cracow Fashion Week 2010, który odbędzie się 25 marca o godzinie 20.00 w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie.

 

 

Po długiej i srogiej zimie czas na powitanie wiosny w kobiecym stylu! Zobacz, jakie sukienki na wiosnę i lato proponuje marka Imunzi. Najnowsza kolekcja jest radosna, wiosenna i młodzieńcza. Imunzi proponuje wiosenną terapię kolorem i krojem. Kreacje inspirowane są sztuką Wschodu, m.in. wątkami wyjątymi z mangi.

 

Wśród czterdziestu unikatowych modeli można dostrzec doskonałe graficzne łączenie deseni, linię przy ciele oraz zupełnie nowe aranżacje modowe z wykorzystaniem kimona. Kolekcja zachwyci nie tylko wyjątkowością fasonów, ale też kolorami. Na wiosnę Imunzi oferuje zwiewne jedwabie w subtelnej, pastelowej kolorystyce z bazowym popielem rozświetlanym delikatnymi błękitami, różami, fioletami i zieleniami.

 

 

Pokaz sukienek Imunzi:

Cracow Fashion Week 2010
Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie
25 marca o godzinie 20.00

Wstęp na pokaz wolny, po potwierdzeniu przybycia na adres mailowy: info@imunzi.com do 24 marca 2010 r. 

Projektantka zaprasza miłośniczki sukienek i okazji 27 marca 2010 r., w godzinach od 14.00 do 18.00 na przedsprzedaż prezentowanej na pokazie kolekcji z 20% zniżką. Przedsprzedaż będzie miała miejsce w Artystycznej Pracowni Sukienek Imunzi przy ul. Piłsudskiego 7 w Krakowie.

Poniżej prezentujemy zdjęcia poprzednich kolekcji projektantki Imunzi:

 

Kolekcja Zabłyśnij Zimą:

 

 

 

 

 

 

zdjęcia: Marcin Urban
modelka: Claudia /Fashionism
makijaż: Katarzyna Jurczyk
stylizacja włosów: Konrad Fado

 

Kolekcja Wyjdź z Cienia:

 

 

 

 

 

Imunzi