Calzedonia odpowiedzialna społecznie!

16.04.2012 17:37

W kwietniu 2012 ruszył nowy projekt związany z marką Calzedonia, wspierający ekorozwój i dbałość o środowisko naturalne. W ramach tej akcji Twój stary strój kąpielowy może zostać wymieniony na złotówki, które wykorzystasz na zakup bikini z nowej kolekcji. Zużyty i niepotrzebny kostium zostanie poddany recyclingowi.

 

 

Dokładnie od 1 kwietnia do 30 czerwca w każdym sklepie marki Calzedonia każdy klient będzie miał możliwość wymienić swój stary strój kąpielowy na nowy. Oddając swój kostium wspierasz inicjatywę ekologiczną, a przy tym zyskujesz nowe bikini. Włoska marka płaci za Twój stary strój kąpielowy, który trafi do recyclingu!

 

 

Każdy używany kostium, który przyniesiesz do sklepu Calzedonia, niezależnie, czy będzie to jedna część, czy całe bikini (marka nie ma znaczenia) będzie wart 20 złotych, które jednocześnie staną się rabatem na zakup nowego modelu. Rabat, za dziecięcy kostium kąpielowy wynosi 8 złotych, natomiast rabat za męskie kąpielówki to 12 złotych. Promocja nie jest łączona.

 

 

Zasady są proste: jeden używany strój kąpielowy możesz wymienić na rabat przy zakupie jednego nowego stroju. Przynieś dwa stare kostiumy, a otrzymasz zniżkę na dwa z nowej kolekcji. Jeśli przyniesiesz ich kilka, a zakupisz tylko jeden, nowy rabat pozostanie taki sam na kolejne kostiumy.

Używane rzeczy zbierane będą przez międzynarodową firmę I: COLLECT AG, która zajmuje się recyclingiem zgodnie z zasadami ekorozwoju i zasadami etycznymi. Jest to kampania, potwierdzająca społeczną odpowiedzialność marki Calzedonia. Po raz pierwszy Calzedonia odkrywa Twój strój kąpielowy na nowo!

 

 

 

 

Calzedonia