Gorące serca w mroźny wieczór - prapremiera Kalendarza JOOST 2012/2013

13.02.2012 14:03

Pomimo siarczystego mrozu, 3 lutego o godzinie 20, we wnętrzach klimatycznie wystylizowanej hali SOHO Factory, odbyła się prapremiera Kalendarza JOOST 2012/2013 dla Fundacji Podziel się sercem.

 

 

Przybyli na prapremierę goście przywitani zostali przez przedstawicielki organizatora ubrane w kreacje Michała Starosta. Przygotowana specjalnie na ten event muzyka Bartosza Dziadosza - Pleq, w doskonały sposób dopełniała backstageowy klimat z sesji zdjęciowych Kalendarza.

 

 

Trzynaście dwumetrowych kart, jeszcze nieoświetlonych, w tajemniczy sposób zdobiły całą ścianę. Zieleń i kwiaty Fabrica de Pasjone, nastrojowe oświetlenie oraz wspaniały poczęstunek Catering Feel the Taste dopełniały całości.

 

fot. Lounge Magazyn

fot. Lounge Magazyn

fot. Lounge Magazyn

 

O godzinie 21 prowadzący Bartek Osumek przywitał gości przedstawiając sponsora Bar&Restaurant 99, partnerów oraz patronów medialnych. Przedstawicielka Fundacji Lidia Skuza podziękowała projektantom oraz realizatorowi pomysłu Agencji JOOST.

 

fot. Lounge Magazyn

 

Zasłużone gromkie brawa za serce włożone przy realizacji zdjęć otrzymali: fotograf Bartek Sejwa, wizażystka Ewa Krajewska-Wojtulewicz oraz fryzjerka Ewa Pieczarka. Poproszona na scenę muza Kalendarza Magda Panasiuk z JOOST Agency, ubrana w piękną suknię Plicha wraz z prowadzącym włączyła oświetlenie siedemnastometrowej ściany fantastycznych zdjęć.

 

fot. Lounge Magazyn

fot. Lounge Magazyn

fot. Lounge Magazyn

fot. Lounge Magazyn

 

Na każdej z kart wydrukowanych przez drukarnię Carpe Diem mogliśmy podziwiać projektanta/projektantów z Magdą w ich kreacjach. Zdjęcia oddają klimat projektantów, ich osobowości oraz relacje z modelką. To niewątpliwie fantastyczna podróż przez emocje, piękno i sztukę. Każdy odnajdzie w tym kalendarzu swoje miejsce, uroczą przystań, która będzie mu bliska, pozna część sztuki, którą pokocha.

 

fot. Lounge Magazyn

fot. Lounge Magazyn

fot. Lounge Magazyn

fot. Lounge Magazyn

fot. Lounge Magazyn

 

Jedno jest pewne, warto mieć ten kalendarz w swoim domu, w swoim pokoju, w miejscu swojej pracy - warto być blisko z tą sztuką, by co miesiąc od Dnia Dziecka odkrywać w nim nowe emocje.

 

Okładka i karty z Kalendarza JOOST 2012/2013 dla Fundacji Podziel się sercem
czerwiec - lipiec 2012
sierpień - wrzesień 2012
fot. Bartek Sejwa

 

Wkrótce odbędą się licytacje Kalendarzy z autografami wszystkich projektantów. Już dziś można zobaczyć i kupić ten wyjątkowy kalendarz rozpoczynający się od 1 czerwca 2012 roku klikając na baner "kup/licytuj" na stronie Agencji JOOST. Bądź modny i podaruj serce na rzecz Fundacji!

 

Karty z Kalendarza JOOST 2012/2013 dla Fundacji Podziel się sercem
październik - listopad 2012
grudzień 2012 - styczeń 2013
luty - marzec 2013
kwiecień - maj 2013
fot. Bartek Sejwa

 

 

Agencji JOOST