Kalendarz YES 2014 - najpiękniej być po prostu sobą...

09.12.2013 13:02

Kalendarz YES 2014 ma opowiedzieć o kobiecie, która najlepiej się czuje wtedy, gdy może być sobą, a w tym najlepiej pomoże jej wymarzona biżuteria. To ona spełnia marzenia i to nie tylko te najbardziej wyrafinowane. Biżuteria tworzy magię codzienności, sprawia, że twardo stąpając po ziemi jednocześnie możemy się zanurzać w bajce.

 

Kalendarz YES 2014 Metropolitan

 

Naprawdę piękna jest jednak tylko wtedy, gdy zgadza się z naszym nastrojem i osobowością, tak jak na kalendarzowych zdjęciach. Kalendarz przestał być wyłącznie przedmiotem użytkowym i został obrazem. Obraz ten powinien jednak spełniać różne wymagania. Musi być estetyczny, oryginalny i poruszający. Stworzony przez Marcina Kempskiego Kalendarz YES 2014 to portret współczesnej kobiety. Kobiety, której niezwykłość kreuje prostota.

 

Kalendarz YES 2014 Walentynki

 

Zdjęcia oddają również ducha biżuterii, łączącą designerską modą z kunsztem jubilerskim. Atmosferę zdjęć, zupełnie jak codzienne piękno, budują detale - biała pościel, geometryczny golf, surowa ściana z cegieł, wreszcie biżuteria wyrażająca indywidualizm.

 

Kalendarz YES 2014 Ślub

 

Patrycja Gardygajło, dziewczyna o naturalnie francuskiej urodzie, jest jedną z okładkowych bohaterek Vogue. Na fotografiach stworzonych dla YES nie przypomina jednak chłodnej, posągowej modelki o niedoścignionej urodzie. Jest ciepła, naturalna, zanurzona w prywatności. Stylizacja wyraża jej prawdziwą osobowość. Zobrazowanie codziennego piękna to dla fotografa jedno z najtrudniejszych zadań. Uchwycić moment, w którym zwykły dzień staje się bajkową opowieścią potrafią jedynie nieliczni.

 

Kalendarz YES 2014 Forget Me Not

 

Twórcom Kalendarza YES 2014 było jednak trochę łatwiej. Naszyjnik, pierścionek, bransoletka czy kolczyki nie są tylko po to, by świętować wyjątkowe chwile. Biżuteria ma spełniać marzenia na co dzień. Ma podkreślać indywidualizm, wyrażać uczucia, czynić zwykły dzień piękniejszym, bardziej wyjątkowym. Marcin Kempski to wszystko uchwycił. Opowiedział nam o magii biżuterii, tej prawdziwej magii.

 

Kalendarz YES 2014 Wakacje

 

Biżuteryjnym bohaterem tegorocznej sesji został ekskluzywny pierścionek zaręczynowy Metropolitan, który powstał z inspiracji ponadczasowym pięknem diamentów i urzekającym blaskiem światowych metropolii. Jego konstrukcja sprawia, że diamenty lśnią mocniej niż zazwyczaj. Dzięki koronie z mniejszych kamieni, środkowy diament nabiera dodatkowego, niesamowitego blasku.

 

Kalendarz YES 2014 Studio Y

 

Został wyprofilowany tak, aby można było go nosić wraz z obrączką ślubną Eternel. Dostępny jest w pięciu klasycznych wielkościach: 0,33 ct, 0,5 ct, 1 ct, 1,5 ct, 2 ct - na zamówienie możliwość stworzenia wersji z 5 ct. Aby uzyskać największy diamentowy blask można go zamówić również z Diamentem Idealnym YES, a do kompletu dobrać naszyjnik oraz kolczyki.

 

Kalendarz YES 2014 Royal Diamonds

 

Zdjęcia: Marcin Kempski
Modelka: Patrycja Gardygajło
Projekty biżuterii: Katarzyna Bukowska, Magda Dąbrowska
Stylizacja: Andrzej Sobolewski
Makijaż: Marianna Yurkiewicz
Fryzury: Piotr Wasiński
Model: Filip Wiencek

 

 

 

 

YES
Tagi: