Marantz gra wspólnie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

09.12.2011 20:45

Horn Distribution S.A. informuje z ogromną przyjemnością, że w tym roku wspólnie z Marantz i Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy łączy siły przeznaczając do aukcji prowadzonej na portalu Allegro.pl wyjątkowy zestaw Hi-Fi!

 

Ken Ishiwata z zestawem Marantz KI Pearl Lite (do wylicytowania na aukcji WOŚP)

 

Muzyka rozbudza wrażliwość ludzkich zmysłów, cieszy, wzrusza, uspokaja bądź pobudza. Chcemy tą wrażliwość otworzyć również w sferze związanej z pomocą dla potrzebujących, dla których po raz dwudziesty gra Orkiestra! Aukcja jest dostępna w specjalnie wyodrębnionej części portalu Allegro.pl przeznaczonej specjalnie dla WOŚP. Liczymy na szczodrość wszystkich miłośników muzyki, brzmiącej dzięki Marantz tak wiernie, jak życzyłby tego sobie każdy artysta. Gramy dla Orkiestry z pełną mocą naszych serc!

 

 

Marantz KI Pearl Lite - nasi bohaterowie grają dla Orkiestry! Każdy miłośnik muzyki i sprzętu do jej odtwarzania z najwyższą jakością, doceni zestaw Hi-Fi marki Marantz. Na potrzeby WOŚP zaoferowaliśmy zestaw z wyjątkowej serii audiofilskiej, Marantz KI Pearl Lite:

* SA-KI Pearl Lite - odtwarzacz SACD i CD
* PM-KI Pearl Lite - wzmacniacz

 

Marantz KI Pearl Lite

 

Modele KI Pearl Lite są absolutnie wyjątkowymi urządzeniami z sygnaturą KI. Stworzone dla uczczenia 30 lat pracy Kena Ishiwaty dla marki Marantz, celebrują niezwykłą miłość do muzyki i wyrażają ludzkie emocje w całym ich bogactwie. KI Pearl Lite są prawdziwymi okazami piękna dla każdego zmysłu. Są zapierającą dech w piersiach kombinacją znakomitości i finezji.

 

Ken Ishiwata z Marantz SA-KI Pearl Lite - odtwarzaczem SACD i CD

 

Unikatowość zestawu - gratka dla miłośnika muzyki
Niniejszy, doskonały technologicznie i brzmieniowo zestaw został opatrzony specjalnie z okazji 20-tego Finału WOŚP odręcznie złożonymi i udokumentowanymi na zdjęciach (!) autografami Kena Ishiwata - ambasadora marki Marantz, guru świata najwyższej jakości brzmienia sprzętu audio i współtwórcy tego znakomitego zestawu!

 

Ken Ishiwata z Marantz SA-KI Pearl Lite - odtwarzaczem SACD i CD

 

Ken jest Japończykiem, doskonale zna wartość pomocy innym i radość i ulgę, jaką może ona nieść jej beneficjentom. Zwłaszcza w kontekście dramatycznych wydarzeń w Japonii po uderzeniu tsunami. Kiedy usłyszał na jaki cel Orkiestra od 20-lat organizuje wspaniałe akcje - nie wahał się ani chwili, natychmiast zadeklarował udział w naszym przedsięwzięciu!

 

Marantz PM-KI Pearl Lite - wzmacniacz

 

Do obydwu urządzeń dołączono również Certyfikaty sygnowane przez Kena Ishiwata poświadczające, iż urządzenia KI Pearl Lite zostały zaprojektowane i skonstruowane celem osiągnięcia doskonałej jakości oraz, że każdy egzemplarz został indywidualnie i skrupulatnie przetestowany przez ciągły okres minimum 48 godzin.

 

Marantz SA-KI Pearl Lite - odtwarzacz SACD i CD

 

W komplecie obu urządzeń, Marantz przewidział również specjalna edycję płyty SACD z utworami wybranymi przez Kena Ishiwata. Wraz z PM-KI Pearl Lite, płyta Inspired by Desire vol.1, a z SA-KI Pearl Lite, płyta - Inspired by Desire vol.2, mogącymi służyć zarówno do testowych odsłuchów eksponujących wszystkie możliwości brzmieniowych. Etui zawierające płytę jak i Certyfikat jest również zaopatrzone w autograf Kena, co podnosi wartość całości zestawu, będąc jednocześnie doskonałą pamiątką!

 

 

Ken Ishiwata - w świetle reflektorów
Jest ambasadorem marki Marantz i najprawdopodobniej najbardziej wpływową osobistością w branży urządzeń audio klasy high-end. Zyskał sobie powszechne uznanie za niezwykły talent polegający na konceptualizacji reprodukcji dźwięku o powalającej jakości. Jego poglądy i wizje są gorliwie relacjonowane przez światową prasę branży Hi-Fi i łapczywie pochłaniane przez miłośników muzyki na całym świecie.

 

Marantz PM-KI Pearl Lite - wzmacniacze

 

Już od ponad 30 lat łączy on swoją miłość do muzyki z inżynieryjnym projektowaniem konceptualnym, tworząc produkty audio o niezrównanie wysokiej jakości. Ken Ishiwata dogłębnie bada wszystkie nowo zaprojektowane komponenty Marantz. Inni miłośnicy muzyki na całym świecie mogą się nimi cieszyć dopiero wtedy, kiedy uzyskają one jego aprobatę.

 

Marantz PM-KI Pearl Lite - wzmacniacz

 

Jak twierdzi Ken - Muzyka jest najwyższą formą sztuki. Jest również najszlachetniejsza. Muzyka to ludzkie emocje, które udało się uchwycić, skrystalizować, zamknąć w konkretnej formie... a następnie przekazać innym.

 

Marantz SA-KI Pearl Lite - odtwarzacz SACD i CD

 

Proces twórczy - protegowani Kena
Od czasu do czasu pojawia się komponent, w którym Ken Ishiwata dostrzega "większy potencjał". Pan Ishiwata zabiera się wtedy za optymalizowanie "protegowanego". Proces ten oznacza coś więcej, niż tylko zamianę kluczowych elementów składowych na droższe, obejmuje on bowiem precyzyjny dobór i subtelne łączenie, testowanie, odsłuch i ponowne testowanie. Poszukiwanie kombinacji doskonałej.

 

Marantz SA-KI Pearl Lite - odtwarzacz SACD i CD

 

Jak mówi sam Ishiwata - To tak, jak podczas każdego koncertu: wszyscy muzycy muszą rozumieć swoje partie i być w stanie je zagrać. Nic dodać. Nic ująć. Kiedy już zostaje osiągnięta harmonijna jedność, rodzi się nowy komponent z sygnaturą KI.

 

 

 

 

Marantz
Tagi: