MINI szaleje w górach!

11.02.2013 12:43

Polskie góry pokryte grubą warstwą białego puchu to idealne warunki nie tylko dla narciarzy. Także dla MINI! Między 30 stycznia i 3 lutego 2013, dzięki akcji MINI ALL4 Drive, południe Polski zmieniło się w centrum gokartowej frajdy z jazdy w jej najbardziej ekstremalnym, bo zimowym, wydaniu!

 

 

MINI po raz drugi zawitał w specjalnie utworzonym miasteczku pod Kotelnicą w Białce Tatrzańskiej, by dostarczyć turystom niesamowitych atrakcji. Jazdy testowe MINI Countryman były doskonałą okazją dla wszystkich chętnych, którzy chcieli się przekonać, jak dzięki napędowi ALL4 Drive samochód sunie przez zaspy śniegu.

 

 

Wieczorami w rytm "Pędzi, pędzi kulig niczym błyskawica" parada samochodów MINI wyruszała spod białczańskich i zakopiańskich hoteli na przejażdżkę po okolicznych wzgórzach i górskich serpentynach. Nie zapominając jednak o turystach wyczekujących już wiosny, MINI "zasiało" wyjątkową kwiecistą łąkę, zieloną oazę w białym krajobrazie.

 

 

Jednak to nie koniec MINI niespodzianek! W zimowej aurze odbył się także najnowszy projekt w kooperacji z marką Burton, w ramach cyklu MINI Inspiruje. Tym razem MINI wspierało czołowych polskich snowboardzistów walczących o miejsce na podium podczas OSCYP Snowboard Contest.

Wszystkich zaś MINI oraz Burton zaprosili do konkursu MINI Roof Designer. Aby wygrać atrakcyjne nagrody wystarczyło odwiedzić stronę internetową i zaprojektować dach MINI w zimowym, snowboardowym stylu.

 

 

BMW Group, reprezentująca marki BMW, MINI, Husqvarna Motorcycles i Rolls-Royce, jest jednym z najlepszych na świecie producentów samochodów i motocykli w segmencie premium. Międzynarodowy koncern posiada 29 zakładów produkcyjnych i montażowych w 14 krajach oraz międzynarodową sieć dystrybutorów z przedstawicielstwami w ponad 140 krajach.

 

 

 

 

BMW Group