Niewielka pomoc może wiele zmienić! - londyńska impreza Claire's i UNICEF

05.12.2012 22:26

Znana całym świecie marka biżuterii i akcesoriów beauty - Claire's nawiązała współpracę z międzynarodową organizacją charytatywną UNICEF. Z tej okazji, 14 listopada 2012 roku w Londynie odbyła się niezwykła uroczystość, na której pojawiło się liczne grono osób wspierających Claire's w jej współpracy z UNICEF.

 

Eliza Doolitte

 

Na imprezę przybyli przedstawiciele mediów, osoby związane z marką Claire's oraz z samym UNICEF. Nie zabrakło również najmłodszej publiczności.

 

Eliza Doolitte

 

Wszyscy goście mogli m.in. zaprojektować swoją własną bransoletkę w Jewellery Bar czy odwiedzić specjalny Candy Bar. Całe spotkanie uatrakcyjnił set dj-ski londyńskiej wokalistki Elizy Doolittle.

 

Eliza Doolitte i Francis Ruffelle

 

Tego wieczoru najważniejsza jednak była specjalna kolekcja Claire's for UNICEF. Przestrzeń londyńskiego 33 Portland Palace przemieniona została w magiczną krainę Claire's. Najnowszą kolekcję marki zaprezentowano na ośnieżonych konarach drzew, a blasku całości dodały czarodziejskie światełka.

 

Electra Formosa

 

Oprócz tego na każdego czekały specjalne kąciki, m.in. Candy Bar, pełen kolorowych słodkości, Beauty Bar, w którym goście mogli skorzystać z pomocy wizażystek i stylistek fryzur i Jewellery Bar, gdzie można było zaprojektować swoją własną bransoletkę. Każdy z gości na specjalnej tablicy Claire's mógł również zostawić pamiątkę po sobie. 

 

L.K. Bennett

 

Kolekcja Claire's for UNICEF jest dostępna w sklepach już od połowy listopada. Można wybierać wśród uroczych bransoletek i naszyjników. Zysk ze sprzedaży biżuterii wspomoże główny cel działalności UNICEF, czyli ratowanie życia najbardziej potrzebujących dzieci.

 

Joy Viell

 

Codziennie tysiące dzieci na świecie umiera z powodów takich, jak niedożywienie, malaria, biegunka czy zapalenie płuc. Są to jednak przyczyny, których w dużej mierze można uniknąć.

 

Lara Bohinc

 

Dotacje klientów Claire's pomagają organizacji UNICEF ocalić życie wielu dzieci. Dzięki zebranym zapasom żywności i szczepionek możemy pomóc wielu najbardziej potrzebującym dzieciom i ocalić ich życie.

 

 

 

 

 

Claire's