Nowa seria wideo Commuter - Levi's zaprasza do konkursu 'We Ride'

01.08.2012 17:37

W tym sezonie Levi's poszerza swoją kolekcję dla rowerzystów Levi's Commuter proponując pełen denim look od stóp do głów. Wraz z kolekcją jesień/zima Levi's, wykorzystując najnowocześniejsze technologie wprowadza nowe style, sprawiając, że linia Commuter staje się obiektem pożądania każdego miłośnika jednośladów.

 

 

Ta niezwykle zaawansowana technologicznie kolekcja, dzięki detalom umożliwiającym współczesnym miejskim cyklistom większą mobilność ruchów, ochronę, bezpieczeństwo i wygodę, sprawia, że marka Levi's jest liderem doskonałego rzemiosła i innowacji, które idą w parze ze stylem.

 

 

Marka Levis ma przyjemność podzielić się z Wami nową odsłoną klipu Commuter (sezon FW'12), która obrazem i emocjami doskonale oddaje ducha kolekcji. Dzień czy noc. Upał czy chłód. Sucho czy deszczowo. Górzyście czy płasko. Chodzi o formę, funkcjonalność i jazdę na rowerze!Europejskie załogi rider'skie wybiorą zwycięzcę konkursu 'We ride' Levi's Commuter

Aby uczcić wprowadzenie na europejski rynek najnowszej, jesiennej kolekcji Commuter, marka Levi's śledziła miejskie perypetie najbardziej wpływowych europejskich załóg ostrokołowych, czego efektem jest seria filmików rowerowych. Teraz Levi's przekazuje kierownicę w Twoje ręce!

 

 

Prawie przez całe wakacje, bo do 29 sierpnia 2012 fani Levi's mogą wygrać ekskluzywny rower Charge. Wystarczy, że za pośrednictwem Twitter'a prześlą zdjęcie wyrażające ich pasję do rowerów. To wezwanie do kreatywności, gdzie wszystkie opcje są dozwolone.

 

 

I nie ważne jest, czy pokażesz swój rower, strój czy to, co wyprawiasz podczas jazdy, liczy się to, aby zdjęcia były związane z szeroko pojętą kulturą rowerową. W ramach konkursu zatytułowanego 'We ride' teamy rider'ów wyselekcjonują zwycięzców z poszczególnych krajów.

 

 

Konkurs Levi's 'We ride'

Kiedy:
18 lipca - 29 sierpnia 2012
Co:
'We ride' to wyzwanie dla Twojej kreatywności! Zrób zdjęcie, które wyrazi twoją rowerową pasję i prześlij je za pośrednictwem kanału Twitter. Zwycięzcy otrzymają ekskluzywny rower Charge. Najbardziej kreatywne zdjęcia, a tym samym laureaci konkursu zostaną wybrani przez nasze rider'skie załogi Commuter: The Fifth Floor, Surplace i Faster than you crew.
Gdzie:
Aby zobaczyć listę sklepów biorących udział i uzyskać więcej szczegółów na temat konkursu odwiedź stronę Levi's Commuter.

 

 

Wideo z poszczególnymi załogami:

Podczas testowania nowej serii produktów Commuter, Levi's sfilmował załogi z Londynu, Paryża i Amsterdamu w ich ulubionych częściach miasta. Jeżeli potrzebujesz nieco inspiracji lub zastanawiasz się, jak zostało stworzone wideo z zespołami The Fifth Floor, Surplace oraz Faster than you crew, koniecznie zobacz najlepsze sceny z backstage'u:Pochodząca z Londynu załoga The Fifth Floor to grupa aktywnych młodych ludzi, którzy biorą udział w rowerowych eventach wciąż poszukując nowych wyzwań i przekraczając swoje własne granice. Zespół został sfilmowany w ich mieście, podczas testowania najnowszej kolekcji serii Levi's Commuter oraz dostarczania jej do wybranych sklepów rowerowych jeszcze przed oficjalną premierą, wprowadzającą nową linię Commuter w Look Mum No Hands w kwietniu tego roku.

Surplace, to zespół biker'ów rezydujących w Paryżu, znany z tego, że bierze udział w cotygodniowych imprezach rowerowych w Paryżu, a także aktywnie uczestniczy w wyścigach zarówno we Francji, jak i w sąsiadujących krajach. Chłopaki z Surplace zostali sfilmowani w najnowszej kolekcji linii Levi's Commuter w tak zwanych aktywnościach po pracy, podczas imprez, aż do wczesnych godzin porannych.

 

Za zespołem Faster than crew, który w zeszłym roku zorganizował największy w Holandii event rowerowy dla ostrokołowców, kamera podążała przemierzając cały Amsterdam, podczas, gdy chłopaki robili to, co potrafią najlepiej, czyli wykonywali triki i jeździli tak szybko, jak to tylko możliwe.

 

 

 

 

 

 

 

 

Levi's Commuter
Tagi: