Paryski pokaz Sonia Rykiel dla H&M

05.02.2010 18:57

W paryskim Grand Palais odbył się elektryzujący pokaz limitowanej kolekcji bielizny Sonia Rykiel pour H&M. Wśród obecnych na pokazie blisko dwóch tysięcy gości pojawiły się takie gwiazdy jak, m.in. Eva Herzigova, Jean Paul Gaultier czy Kate Bosworth.

 

- Sonia jest absolutnie paryska, jest uosobieniem elegancji. Praca z taką ikoną mody, jak Sonia Rykiel była wspaniałym przeżyciem. Jesteśmy naprawdę zadowoleni z kolekcji, która w stu procentach oddaje osobowość Soni. Ta kolekcja jest idealnym prezentem świątecznym - powiedziała Margareta van den Bosch z H&M.

Kolekcja bielizny pojawiła się w 1500 sklepach H&M na całym świecie ale również w wybranych butikach Sonia Rykiel, co jest nowością we współpracy H&M ze znanymi projektantami mody.

- Chodziło nam o wspaniałość Paryża i Soni Rykiel. Chcieliśmy dostarczyć naszym gościom dziecięcych przeżyć, wprowadzić ich w świat fantazji, w którym mogliby się zanurzyć i odkryć kolekcję Sonia Rykiel pour H&M. Pragnęliśmy, aby dominował świąteczny duch obdarowywania się - stwierdziła Nathalie Rykiel, prezes oraz dyrektor artystyczny marki Sonia Rykiel.

 

Sonia Rykiel H&M

H&M