Poznaliśmy Miss Polski 2011!

29.08.2011 15:34

Została nią pochodząca ze Szczecina 19-letnia Angelika Ogryzek. Galę w Płocku, która zgromadziła przed telewizorami miliony widzów, rozpoczął emocjonujący pokaz bielizny marki Axami. Finalistki konkursu na najpiękniejszą Polkę zaprezentowały dwie, uwodzicielskie strony kobiecości - tę słodką i tę drapieżną.

 

 

Jako lolitki i wampy zachwyciły publiczność niezwykłymi kompozycjami, autorstwa projektantów Axami. Subtelny róż, delikatny błękit, ale także namiętna czerwień i zmysłowa czerń - zarówno kroje bielizny, ich wzory, jak i kolorystyka pozwoliły wydobyć z dziewcząt pełnię ich urody i wdzięku.

 

 

Był to niezapomniany show, przyjęty entuzjastycznym aplauzem zgromadzonej widowni. Podczas tegowieczoru kandydatki na najpiękniejszą Polkę zaprezentowały się w nie tylko bieliźnie, ale także w strojach kąpielowych, sukniach ślubnych i wieczorowych.

 

 

Pierwszą Wicemiss Polski 2011 została 18-letnia Amanda Warecka z Lublina, Drugą Wicemiss - 23-letnia Marta Kownierowicz z Czarnej Białostockiej, Trzecią Wicemiss - 20-letnia Justyna Karłowska z Mrowisk, a Czwartą Wicemiss Polski 2011 19-letnia Ewelina Radgowska z Płocka.

 

 

Zdobywczyni korony i tytułu najpiękniejszej - Angelika Ogryzek - będzie reprezentować Polskę na konkursie Miss World 2011, którego finał odbędzie się 6 listopada w Londynie. Trzymamy kciuki!

 

 

 

 

Axami