Prapremiera Kalendarza JOOST "Najlepsi Projektanci tworzący w Polsce - Dzieciom"

30.01.2012 11:44

3 lutego 2012 roku, o godz. 20:00 w SOHO Factory w Warszawie, odbędzie się prapremiera Kalendarza JOOST 2012/2013 "Najlepsi Projektanci tworzący w  Polsce - Dzieciom". Zdjęcia do kalendarza powstały przy udziale fantastycznych projektantów mody, którzy podarowali swój czas, kreacje i wizerunek, by wspomóc Fundację "Podziel się Sercem".

Fundacja, która poza swoimi statutowymi celami, jak realizacja programów usamodzielnienia dla młodzieży przygotowującej się do opuszczenia placówek opiekuńczo-wychowawczych i wspierania rehabilitacji dzieci niepełnosprawnych ruchowo, wspólnie z Agencją JOOST Agency, podjęła inicjatywę rozszerzenia swojej działalności o wsparcie uzdolnionych artystycznie dzieci i młodzieży.

 

 

W sesjach zdjęciowych, wraz ze zjawiskową, 15-letnią modelką Magdą Panasiuk /JOOST Agency, udział wzięli wspaniali projektanci mody: Bohoboco, Eva Minge, Izabela Łapińska, Joanna Klimas, Łukasz Jemioł, Maldoror, Michał Starost, Natasha Pavluchenko, Plich, Rodrigo De La Garza, Teresa Rosati oraz Zemełka&Pirowska.

Podczas tego niecodziennego eventu, na którym pojawią się biorcy udział w produkcji zdjęciowej projektanci i ich przyjaciele ze świata show-biznesu, zaprezentowane zostaną jego wyjątkowe karty. Przy dźwiękach wspaniałej muzyki Bartosza Dziadosza (Pleq), projektanci sygnują prezentowane strony swoim podpisem. Podczas wystawy tych prac licytowane będzie również jego specjalne wydanie.

Pleq to autorski projekt Bartosza Dziadosza, reprezentanta eksperymentalnego nurtu w muzyce elektronicznej, który w swoich kompozytach łączy elementy muzyki laptopowej, drone, down tempo, abstrakcyjnego glitchu i muzyki klasycznej.

 

 

Aukcje potrwają do 31 maja 2012 roku. Przychody ze sprzedaży Kalendarza pomogą najbardziej potrzebującym dzieciom, marzącym, by nie tylko żyć normalnie, ale również by móc twórczo się rozwijać. Niewątpliwie artystyczny Kalendarz 2012/2013, powstał z potrzeby serca. Jego strony rozpoczynają się od najważniejszego dla dzieci dnia w roku - 1 czerwca - Międzynarodowego Dnia Dziecka.

50 ekskluzywnych kalendarzy, sygnowanych autografami projektantów, będzie licytowanych na szeregu gali i eventów. Pierwsza licytacja portfolio kalendarza odbyła się już 22 stycznia podczas XV Gali Moda&Styl. Kalendarz będzie można zobaczyć i kupić, bądź wylicytować od 3 lutego godz. 20:00 na stronie internetowej JOOST Agency

 

 

modelka: Magdalena Panasiuk (l.15) /JOOST Agency

zdjęcia: Bartek Sejwa
make up: Ewa Krajewska-Wojtulewicz
hair: Ewa Pieczarka
studio: Verre Studio
projekt: JOOST Agency Sp. z o.o. Co. Base
realizacja: JOOST Agency Sp. z o.o.

Wortal UnU Magazyn jest patronem medialnym premiery Kalendarza JOOST 2012/2013 "Najlepsi Projektanci tworzący w  Polsce - Dzieciom" i wspomaga jego licytację.

 

 

 

JOOST Agency Sp. z o.o.
Tagi: