Premiera DKNY Original z Anją Rubik i Sashą Knezevicem w Pure Sky Club

08.02.2011 14:21

27 stycznia w klubie biznesowym Pure Sky Club odbyła się międzynarodowa konferencja prasowa z okazji światowej premiery najnowszego zapachu DKNY Original oraz nowej kampanii DKNY Original, w której występują Anja Rubik i Sasha Knezevic.

 

 

Gośćmi specjalnymi wydarzenia na 21. piętrze Pure Sky Club byli Anja Rubik i Sasha Knezevic, którzy z tej okazji przylecieli do Warszawy. Na konferencji opowiedzieli o swoich doświadczeniach z planu reklamowego DKNY Original. Jak podają gwiazdy, dla potrzeb nagrania reklamy zamknięto nowojorską Szóstą Aleję od godziny 4 rano do późnych godzin popołudniowych.

 

 

W konferencji uczestniczyły polskie oraz zagraniczne media, między innymi z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Hiszpanii, Finlandii, Danii i Holandii.

 

 

- Bardzo się cieszymy, że mogliśmy gościć w Pure Sky Club tak znamienitych gości. Mamy nadzieję, że odsłona kolejnego zapachu Donny Karan odbędzie się również u nas – mówi Arkadiusz Wolski, Group Opening Manager for Company, Pure Sky Club.

 

 

Pure Sky Club to unikalny klub biznesowy, który umożliwia członkom łączenie aktywności zawodowej z luksusowym relaksem i rozrywką. Osoby należące do klubu mają możliwość korzystania z nowocześnie wyposażonych sal konferencyjnych, restauracji, kameralnego kina, kompleksu SPA & Relaxation oraz dwupoziomowego koktajlbaru z panoramicznym widokiem na centrum Warszawy. Pure Sky Club jest również idealnym miejscem na eventy, spotkania i imprezy wieczorne.

 

 

 

Pure Sky Club