Światowe sławy muzyki na MINI United 2012

26.04.2012 13:42

Koncerty światowych gwiazd, pokaz umiejętności kaskaderskich oraz możliwość wzięcia udziału w prawdziwym rajdzie to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na miłośników MINI podczas dorocznego zjazdu wielbicieli tej słynnej brytyjskiej marki - MINI United 2012.

 

 

Fani MINI już niedługo będą mieli kolejne powody do radości. W dniach 11-13 maja na torze Formuły 1 - Circuit Paul Ricard we francuskim Le Castellet organizowana jest kolejna, czwarta już edycja ich święta - festiwal MINI United. W czasie trzech dni zabawy wszyscy wielbiciele tej kultowej brytyjskiej marki będą bawić się do białego rana w rytm muzyki serwowanej przez światowej sławy artystów, takich, jak Iggy and the Stooges, Martin Solveig, Gossip czy The Ting Tings.

 

 

Występy międzynarodowych sław to nie jedyne atrakcje, jakie czekają na uczestników światowego zlotu fanów MINI. Z myślą o swoich miłośnikach marka przygotowała szereg atrakcji, które sprawią, że obecni na festiwalu właściciele samochodów MINI poczują się jak małe dzieci w sklepie z zabawkami. Dzięki pokazom nowych modeli i wystawom klasyków tej kultowej brytyjskiej marki, pokazom jazdy kaskaderskiej lub zawodom w przeciąganiu MINI festiwal co roku cieszy się niesłabnącą popularnością.

 

 

Dodatkowo, z myślą o miłośnikach wyścigowego dreszczyku, MINI przygotowało szereg rajdowych wyzwań, których areną będzie słynny tor Formuły 1 - Circuit Paul Ricard. Wszystkie te elementy tworzą unikatową i niepowtarzalną atmosferę, która sprawia, że MINI United 2012 jest jedną z tych imprez, których żaden fan tej brytyjskiej marki nie może opuścić.

 

 

Festiwalowy line-up:

Piątek , 11 maja:

Iggy and the Stooges, Martin Solveig, Hubert-Félix Thiéfaine, The Rifles, Naive New Beaters

Sobota, 12 maja:

Gossip, The Ting Tings, Ben Mazué, SOMA, Charlie Winston, Birdy Nam Nam

Artyści występujący na MINI United 2012:


 

MINI United 2012: Iggy & The Stooges


MINI United 2012: Gossip z frontmenką Beth Ditto


MINI United 2012: Ting Tings


MINI United 2012: Birdy Nam Nam


MINI United 2012: Hubert Félix Thiéfaine

 

MINI United 2012: The Rifles

 

MINI United 2012: Ben Mazué

 

MINI United 2012: Charlie Winston


MINI United 2012: Martin Solveig

 

 

 

 

 

 

MINI United 2012